اخبار

13 خرداد

جلسه هماهنگی پنجمین دوره افتتاح پروژه‌های منطقه آزاد قشم توسط رئیس جمهور

با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و مدیران عامل سایر مناطق آزاد کشور، جلسه هماهنگی پنجمین دوره افتتاحات مناطق آزاد کشور که توسط رئیس جمهور افتتاح می شود؛ برگزار شد.

ادامه خبر
12 خرداد

یکدلی و همبستگی موجود در جزیره قشم بسترساز پیشرفت این منطقه است

همایش نقش علما در وحدت اسلامی با حضور امامان جمعه شهرستان، علمای شیعه و اهل سنت استان هرمزگان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، فرماندار، فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان، فرمانده بسیج سپاه ناحیه قشم، فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیران استان و شهرستان در بندر لافت جزیره قشم برگزار شد.

ادامه خبر
12 خرداد

جذب سرمایه گذار موجب حرکت فزاینده موتور توسعه جزیره می شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: باید با تدوین ساز و کارهای مناسب مبتنی بر قانون از سرمایه گذاران و تولیدکنندگان حاضر در این منطقه پشتیبانی کرد و بستر را برای فعالیت فعالان اقتصادی و بخش خصوصی فراهم نمود.

ادامه خبر
12 خرداد

دعوت سازمان منطقه آزاد قشم از هلدینگ های بانک ها برای سرمایه گذاری در قشم

در پی تاكيدات علی درویش پور رییس هیات مدیره و مديرعامل سازمان منطقه آزاد قشم مبني بر ايجاد تعامل سازنده با بانك ها به عنوان مشاورين و بازوهاي اقتصادي سازمان، نشست شورای بانک های منطقه آزاد قشم به ریاست معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم و با حضور مدیران « گمرک » و « بازرگانی و اصناف » این سازمان و جمعی از روسای شعب بانک های مستقر در این منطقه در محل معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری این سازمان برگزار شد.

ادامه خبر
11 خرداد

افتتاحیه‌های رئیس جمهور نرخ اشتغال قشم را تقویت می‌کند

مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی منطقه آزاد قشم گفت: نرخ بیکاری پنج تا 6 درصدی را برای قشم 1400 برآرود کرده‌ایم اما افتتاحیه‌های رئیس جمهوری می‌تواند به کاهش این رقم بیانجامد.

ادامه خبر
11 خرداد

دارندگان مجوز اجاره‌داری سازمان منطقه آزاد قشم از پرداخت مالیات معاف می‌شوند

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از صدور مجوز اجاره‌داری برای مالکین واحدهای تجاری و خدماتی باهدف بهره‌مندی از معافیت مالیاتی خبر داد.

ادامه خبر
11 خرداد

صعود قشمی ها بر بلندای استان هرمزگان

رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم از صعود تیم کوهنوردی این هیأت به قله تشگر، مرتفع ترین قله استان هرمزگان خبر داد.

ادامه خبر
11 خرداد

اهداء 180 اصله نهال به دهیاری طولا برای بالا بردن سرانه فضای سبز

مدیریت امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از اختصاص 180 اصله نهال در راستای انجام مسئولیت اجتماعی جهت کاشت و بالا بردن سرانه فضای سبز و بیابان زدایی در روستای طولا خبر داد.

ادامه خبر
10 خرداد

بازدید معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قشم از ژئوسایت های قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم به اتفاق برخی از مدیران این معاونت برای بررسی وضعیت و شرایط ژئوسایت های ژئوپارک جهانی قشم و برخی سایت های گردشگری جزیره از این سایت ها بازدید کرد.

ادامه خبر
10 خرداد

کسب افتخار عکاس قشمی در دو جشنواره بین المللی عکاسی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: عکاس نام آشنای جزیره قشم موفق به کسب سه لوح شایسته تقدیر و یک روبان افتخار از دو جشنواره بین المللی عکس شد.

ادامه خبر
10 خرداد

اعضای هیات رییسه و کمیته های مردان و زنان هیات بوکس منطقه آزاد قشم معرفی شدند

رییس هیات بوکس منطقه آزاد قشم از تشکیل این هیات و معرفی اعضای هیات رییسه و کمیته های مردان و زنان هیات بوکس منطقه آزاد قشم خبر داد.

ادامه خبر
10 خرداد

برگزاری نشست راهبری شورای بهسازی سازمان منطقه آزاد قشم

نشست راهبری شورای بهسازی سازمان منطقه آزاد قشم درخصوص الحاق اراضی خارج از محدوده طرح هادی روستاها به ریاست معاون فنی و امور زیربنایی این سازمان و با حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مدیران سازمانی، استانی و شهرستانی در مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
1213 - 1224 of 1558

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد