اخبار

22 خرداد

ویژه برنامه های بزرگداشت دهه کرامت در قشم اعلام شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: ویژه برنامه های بزرگداشت دهه کرامت در سال جاری با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا با تمرکز به استفاده از ظرفیت های موجود در فضای مجازی برگزار می شود.

ادامه خبر
22 خرداد

رسانه ها یکی از محورهای توسعه متوازن در قشم هستند / هم افزایی رسانه های جزیره برای معرفی برند گردشگری قشم به کشور

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: باور دارم که خبرنگاران و رسانه ها با استفاده از ظرفیت های بی نظیر خود می توانند یکی از محورهای اصلی ایجاد توسعه متوازن و پایدار در جزیره قشم باشند.

ادامه خبر
22 خرداد

پروژه های عمرانی و خدماتی در قشم با سرعت بیشتری اجرایی شوند

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه روند بازدیدهای مستمر خود از پروژه های عمرانی، اقتصادی، گردشگری و... سطح جزیره از چهار پروژه و طرح عمرانی، گردشگری و خدماتی سطح شهر قشم بازدید کرد.

ادامه خبر
20 خرداد

رفع تصرف 19.4هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 19.4میلیارد ریال در روستای کردوا قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای کردوا قشم به مساحت 19هزار و 400 مترمربع از سوی این یگان خبر داد.

ادامه خبر
19 خرداد

167.9هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 179.5میلیارد ریال در روستاهای سلخ و طولا قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستاهای سلخ و طولا قشم در مجموع به مساحت 167هزار و 900 مترمربع از سوی این یگان خبر داد.

ادامه خبر
19 خرداد

پرچم منطقه آزاد قشم برفراز سبلان

کوهنورد قشمی در همنوردی با کوهنوردان شیراز به قله سبلان صعود کرد.

ادامه خبر
18 خرداد

هم افزایی تمام بخش ها برای حل مشکل آب آشامیدنی قشم

جلسه بررسی مشکلات آب در جزیره قشم با حضور علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، احمد مرادی، نماینده بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر و حمیدرضا جانباز، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور برگزار شد.

ادامه خبر
18 خرداد

ایجاد درآمد پایدار وظیفه همه مدیران سازمان است/ توسعه گردشگری و افزایش فعالیت های تولیدی و اقتصادی کمک شایانی به ایجاد درآمدهای پایدار برای منطقه خواهد نمود/

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: همه معاونین و مدیران باید با نوآوری و اقدامات ابتکاری در چهارچوب قانون در جهت افزایش درآمدهای منطقه کمک کنند.

ادامه خبر
14 خرداد

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت فرا رسیدن سی و دومین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و سالروز قیام خونین 15 خرداد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) فرا رسیدن سی و دومین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و سالروز قیام خونین 15 خرداد را به تمامی عاشقان آن پیر سفر کرده و رهروان ولایت تسلیت گفت.

ادامه خبر
13 خرداد

روش های صیادی سنتی که به صورت انتظاری انجام می شود، میراث معنوی و یادگار نیاکان جزیره قشم است و هیچ آسیبی به ذخایر آبزیان وارد نخواهد کرد/ صیادی به روش های سنتی در قشم می تواند به عنوان جاذبه گردشگری به گردشگران معرفی شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: روش های صید و صیادی سنتی می تواند به عنوان جاذبه ای نوین در حوزه گردشگری کشور به علاقه مندان و گردشگران معرفی شده و ذائقه ای جدید در این صنعت ایجاد کند.

ادامه خبر
13 خرداد

ویژه برنامه های گرامی داشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در قشم اعلام شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از اجرای برنامه های ویژه سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) شامل شب شعر و برگزاری مسابقات وصیت خوانی و مقاله نویسی مربوط به آن حضرت در فضای مجازی در نیمه دوم خرداد ماه جاری خبر داد.

ادامه خبر
13 خرداد

صدور 84 پروانه ساخت محصولات آرایشی و بهداشتی در منطقه آزاد قشم

مدیر غذا، دارو و استاندارد منطقه آزاد قشم گفت: از بررسی 15 پرونده جدید در سومین جلسه کمیته فنی و قانونی صدور، تمدید، تعلیق و ابطال پروانه واحدهای تولیدی مشمول قوانین سازمان غذا و دارو منطقه آزاد قشم در سال جاری خبر داد.

ادامه خبر
1201 - 1212 of 1558

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد