اخبار

29 خرداد

ضرورت توسعه آموزش صنایع دستی قشم با ارج نهادن به تجارب هنرمندان بومی جزیره

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: توسعه آموزش در رشته های مختلف صنایع دستی قشم بخصوص آموزش زنان هنرمند بومی جزیره با احترام و ارزش گذاری به تجارب آنها همراه با حفظ کرامت و رعایت سلایق این هنرمندان باید سرلوحه برنامه های اداره صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم در حوزه صنایع دستی باشد.

ادامه خبر
28 خرداد

حضور پرشور مردم جزیره نشین قشم در پای صندوق های رای اقتدار نظام اسلامی را نشان داد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم صبح روز جمعه با حضور در ستاد انتخابات شهرستان قشم و بازدید از هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی این ستاد در محل فرمانداری این شهرستان از دو شعبه اخذ رای شهری در شهر قشم و یک شعبه اخذ رای روستایی در روستای دفاری از توابع شهرستان قشم نیز بازدید کرد.

ادامه خبر
28 خرداد

حل مشکلات ساکنان و سرمایه گذاران باید در راس اولویت های عملکردی سازمان باشد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بر رسیدگی به مشکلات مردمی و کمک در رفع موانع پیش روی جامعه محلی و سرمایه گذاران تاکید کرد.

ادامه خبر
27 خرداد

ضرورت حضور یک پارچه مردم شهرستان قشم در پای صندوق های رای برای مشارکت در تعیین سرنوشت خودشان

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، فرماندار شهرستان قشم و امام جمعه اهل سنت و امام جمعه موقت تشیع قشم با انتشار پیامی مشترک در آستانه برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با یادآوری بر اهمیت نقش رییس جمهور و اعضای شوراهای شهر و روستا در تعیین سرنوشت مردم در چهار سال آینده از مردم قشم، دعوت کردند با حضور در پای صندوق های رای در روز جمعه 28 خرداد ماه ( فردا) از حق قانونی خود برای مشارکت در تعیین سرنوشت نهایت استفاده را ببرند.

ادامه خبر
26 خرداد

برگزاری دوره آموزشی غواصی صنعتی برای اولین بار در قشم

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره آموزشی غواصی صنعتی با شرکت علاقه مندان این رشته ورزشی از هفت استان در قشم خبر داد و گفت: این دوره برای اولین بار با هدف ارتقاء و توسعه این رشته درکشور در جزیره قشم برگزار شد.

ادامه خبر
26 خرداد

بازدید معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قشم از طرح های 5 روستای جزیره

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم چندین پروژه و طرح در حوزه گردشگری در سطح روستاهای جزیره قشم بازدید کرد و جریان پیشرفت این طرح ها قرار گرفت.

ادامه خبر
25 خرداد

مسیر توسعه در دنیای کنونی از روستاها می‌گذرد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در جلسه هم‌اندیشی دهیاران شهرستان قشم گفت: مسیر توسعه در دنیای کنونی از روستاها می‌گذرد.

ادامه خبر
23 خرداد

برگزاری آزمون استانداردهای مهارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری دومین آزمون جامع و سی و ‌چهارمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این منطقه خبر داد.

ادامه خبر
23 خرداد

هم افزایی بخش های مختلف جزیره در راستای توسعه برند گردشگری قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با فرماندار این شهرستان درخصوص مسائل مشترک کاری میان این دو بخش و همچنین برنامه های پیش رو گفتگو کردند.

ادامه خبر
23 خرداد

کسب رتبه سوم نخستین فسیتوال ملی زمین شناسان جوان ایران برای قشم

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از کسب رتبه سوم عکاس و همیار ژئوپارک جهانی قشم در نخستین فسیتوال ملی "زمین شناسان جوان ایران" خبر داد.

ادامه خبر
23 خرداد

10 هکتار اراضی خالصه دولتی به ارزش 100میلیارد ریال در روستای رمچاه قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در محدوده خارج از طرح هادی روستای رمچاه به مساحت 10 هکتار از سوی این یگان رفع تصرف شد.

ادامه خبر
22 خرداد

خیز دو بانوی ووشوکار قشمی برای تیم ملی

رییس هیات ووشو منطقه آزاد قشم از انتخاب دو ووشوکار قشمی در مسابقات انتخابی تیم ووشو بانوان رده سنی جوانان استان هرمزگان برای اعزام به مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو خبر داد.

ادامه خبر
1189 - 1200 of 1558

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد