اخبار

6 بهمن

تراز تجاری مثبت 58 میلیون دلاری برای نخستین بار در تاریخ منطقه آزاد قشم/ رشد 516 درصدی صادرات و صادرات مجدد قشم

مدیرکل گمرک منطقه آزاد قشم از تراز تجاری مثبت 58 میلیون دلاری برای نخستین بار در تاریخ منطقه آزاد قشم خبر داد.

ادامه خبر
6 بهمن

امضای تفاهم‌نامه 3 جانبه توسعه و تجهیز صنعت نفت در قشم

تفاهم‌نامه 3 جانبه توسعه و تجهیز صنعت نفت مابین مرکز بین المللی رشد قشم، پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت (OICO) در حاشیه نمایشگاه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی های تجدیدپذیر مناطق آزاد که در قشم در حال برگزاری است، امضا شد.

ادامه خبر
6 بهمن

امضای تفاهم نامه سازمان منطقه آزاد قشم و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در آینده نزدیک

بر اساس نشست حضوری معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد قشم و معاون بازرگانی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در حاشیه نمایشگاه صنعت نفت و انرژی این منطقه توافقات لازم برای ارائه ظرفیت‌های تجاری منطقه آزاد قشم و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در قالب تفاهم‌نامه فراهم گردید.

ادامه خبر
6 بهمن

مرکز مطالعات قشم شناسی و آینده‌پژوهی تأسیس شود / ایجاد دو دانشکده مهارت و کارآفرینی برای توسعه اقتصادی قشم

در جلسه‌ای با حضور محمدمهدی طهرانچی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی، عادل پیغامی، عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد، توانمندی‌ها و ظرفیت‌های اقتصادی جزیره قشم تشریح شد.

ادامه خبر
5 بهمن

پروازهای هفتگی فرودگاه قشم افزایش یافت

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی قشم از افزایش پروازهای این فرودگاه خبر داد و افزود: هم‌اکنون تعداد پروازهای فرودگاه قشم به بیش از 135 پرواز رفت‌وبرگشت در هفته می‌رسد.

ادامه خبر
5 بهمن

تدوین طرح تفصیلی 3 شهر لافت، رمکان و طبل

معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با تصویب هیات مدیره سازمان به‌زودی مطالعات و تدوین طرح‌های تفصیلی 3 شهر لافت، رمکان و طبل آغاز خواهد شد.

ادامه خبر
4 بهمن

«کیف سرمایه گذاری» منطقه آزاد قشم تهیه می شود

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه قشم از تهیه و تدوین «کیف سرمایه گذاری» منطقه آزاد قشم با هدف تسهیل فرآیند سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران علاقه مند حوزه های مختلف در این منطقه خبر داد.

ادامه خبر
4 بهمن

زنجیره ارزش افزوده محصولات نفت و پتروشیمی قشم ایجاد می شود / آغاز به کار نخستین واحد تولید LNG در منطقه آزاد قشم

مدیر نفت و انرژی سازمان منطقه آزاد قشم از آماده شدن بسته های سرمایه گذاری ویژه با هدف تکمیل و ایجاد ارزش افزوده در زنجیره محصولات پایین دستی حوزه نفت، گاز و پتروشیمی در جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
4 بهمن

احداث اولین پارک پتروشیمی مناطق آزاد در جزیره قشم

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم از احداث اولین پارک پتروشیمی مناطق آزاد کشور در قشم خبر داد و گفت: با تسهیل فرآیند سرمایه گذاری و ایجاد تنوع در شیوه های تامین مالی، در حال برنامه ریزی برای افزایش سرمایه گذاری در پروژه های حوزه نفت و انرژی جزیره قشم هستیم.

ادامه خبر
4 بهمن

استفاده از فرهنگ غنی جزیره قشم برای معرفی هویت ملی خلیج‌فارس / ماه‌های رجب، شعبان و رمضان فرصت بی‌نظیری جهت ترویج گردشگری مؤمنانه و مسوولانه است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مدیران زیرمجموعه این معاونت با امام‌جمعه شهرستان قشم بازدید کردند.

ادامه خبر
4 بهمن

برنامه‌های معاونت فرهنگی منطقه آزاد بار اصلی توسعه متوازن قشم را به دوش می‌کشد / رونق گردشگری، اشتغال جامعه محلی را به دنبال دارد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران زیرمجموعه این معاونت با شیخ محمدعلی امینی، مدیر مجتمع علوم دینی سلطان العلمای بندرلنگه دیدار و گفتگو کردند.

ادامه خبر
4 بهمن

وجود منطقه آزاد قشم به نفع تمامی ساکنان جزیره تمام‌شده است / ضرورت اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی

در دیدار معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مدیران زیرمجموعه این معاونت با شیخ محمد صالح امینی، امام‌جمعه اهل سنت شهر طبل بر ضرورت برنامه‌ریزی برای اجرای برنامه‌های اجتماعی، فرهنگی و مذهبی در جزیره قشم تأکید شد.

ادامه خبر
1 - 12 of 1558

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد