تصویر پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بمناسبت سالروز میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بمناسبت سالروز میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با شادباش چهارم شعبان سالروز میلاد فرخنده حضرت ابوالفضل العباس (ع) به عنوان روز جانباز، از جانبازان به عنوان اسطوره ایمان و ایستادگی یاد کرد.


متن پیام حمید رضا مومنی به مناسبت روز جانباز به شرح ذیل است:


بسم الله الرحمن الرحیم

چهارم شعبان سالروز ولادت شخصیت بی مثال تاریخ بشریت حضرت عباس (ع) است او مظهر ایثار، ازخودگذشتگی و ولایتمداری بود، بزرگ‌مردی که در صلابت و جانبازی سرلوحه تمام کسانی شد که با اقتدار در برابر باطل ایستادند و در این راه به افتخار جانبازی نائل آمدند.
جوانان برومند کشورمان از ابتدای شروع انقلاب اسلامی به رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) پای در میدان حمایت از ولایت نهادند. آنان با الهام از شجاعت های بی نظیر حضرت عباس بن علی (ع) و نقش بی بدیل وی در حادثه عظیم کربلا و با ایمان به جایگاه رفیع شهادت و جانبازی در هشت سال دفاع مقدس برابر متجاوزان شرق و غرب چون سرو قامتان تاریخ ایستادگی کردند.
جانبازان سرافراز کشورمان همچنین مبارزه با اشرار را در طول 40 سال پیروزی انقلاب شجاعانه ادامه دادند و با حضور مقتدرانه خود از حریم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در عراق و سوریه هم پاسداری کردند و به لطف حضرت دوست به الگویی برای همه حق طلبان تاریخ تبدیل شدند.
انتخاب شایسته سالروز میلاد مسعود حضرت ابوالفضل (ع) به عنوان روز جانباز از سوی بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران نشان از جایگاه ارزشمند کسانی دارد که در دوران جوانی بخشی از سلامتی خود را تا پایان عمر تقدیم اسلام عزیز کردند و همه ما را برای همیشه تاریخ مدیون اقدام مردانه خود نمودند.
اینجانب با گرامیداشت این روز خجسته، به صراحت اعلام می کنم به یُمن مجاهدت شهدا و جانبازان سرافراز کشورمان به عنوان انسان های پاک سیرت و راست قامت، پرچم استقلال و آزادی ایران اسلامی به اهتزاز در آمده و شایسته است با مرور زندگی این عزیزان در این روز مبارک، از پیشگاه ایزد منان برای تمام جانبازان ایران سرافراز به ویژه عزیزان جانباز جزیره قشم و خانواده صبور آنان شکیبایی و موفقیت آرزو نمائیم.

حمید رضا مومنی
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل
سازمان منطقه آزاد قشم

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.