تصویر گردهمایی شبکه همیاران ژئوپارک جهانی قشم برگزار شد

گردهمایی شبکه همیاران ژئوپارک جهانی قشم برگزار شد

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از برگزاری نشست شبکه همیاران ژئوپارک جهانی قشم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضا امری کاظمی با اعلام این خبر بیان داشت: این گردهمایی به منظور معرفی شبکه همیاران ژئوپارک جهانی قشم و مزایای عضویت در این شبکه، برای اعضا و علاقمندان به عضویت در این شبکه برگزار شد.
وی ادامه داد: در این نشست به تعریف مفهوم ژئوپارک و مزایای وجود آن در یک منطقه، تعریف واژه همیار و انواع آن، ضوابط عضویت در شبکه همیاران و انتظارات حاصل از این همکاری پرداخته شد.
به گفته امری کاظمی، همه افراد جامعه با هر نوع فعالیتی، می توانند به عضویت شبکه همیاران ژئوپارک جهانی قشم درآمده و با استفاده از برند و عنوان ژئوپارک به کار خود اعتبار بیشتری بدهند و در قبال آن به ترویج و معرفی ژئوسایت های این زئوپارک بپردازند.
مدیر ژئوپارک جهانی قشم تاکید کرد: تبلیغ گسترده در سطح ملی و بین المللی، جلب اعتماد مشتریان، استفاده از اطلاعات به روز از طریق شرکت در کارگاه های آموزشی و برخورداری از حمایت سازمانی از دیگر مزایای این عضویت می باشد.
شایان ذکر است، گردهمایی و نشست توجیهی شبکه همیاران ژئوپارک جهانی قشم روز یک شنبه 5 اسفند ماه، در سالن آموزشی موزه ژئوپارک جهانی قشم برگزار شد.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.