تصویر شرکت 20 تن از  آرایشگران بانوی قشمی در نخستین کنگره جهانی صنعت زیبایی 2018 تهران
با حمایت مدیریت امور شهری و اصناف منطقه آزاد قشم صورت می گیرد؛

شرکت 20 تن از آرایشگران بانوی قشمی در نخستین کنگره جهانی صنعت زیبایی 2018 تهران

20 بانوی صنف آرایشگران که به صورت اینترنتی ثبت نام کرده اند، با حمایت مدیریت امور شهری و اصناف منطقه آزاد قشم در نخستین کنگره جهانی صنعت زیبایی 2018 که در تهران برگزار می شود، شرکت می کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، نخستین کنگره جهانی صنعت زیبایی 2018 در تهران با همکاری آکادمی زیبایی فرانسه، فدراسیون بین المللی انجمن های لوازم آرایشی و بهداشتی آلمان، دانشگاه ها، اساتید صاحب نام کشور و با حضور تولیدکنندگان، صاحبان برندهای معتبر داخلی و دو هزار متخصص در حوزه زیبایی کشور با هدف ارتقای سطح آگاهی فعالان این عرصه 12 آبان ماه سال جاری در هتل المپیک تهران برگزار می شود.
این کنگره جهانی با همکاری نمایندگانی از 10 کشور جهان همچون آلمان، فرانسه، ایتالیا، لهستان، چین و ... با موضاعاتی از قبیل مراقبت های پوستی، مو، ناخن، آینده صنعت آرایشی و بهداشتی با کمترین هزینه،  شرکت کنندگان را با جدیدترین متدهای این رشته آشنا می سازد.
رییس صنف آرایشگران بانو قشم، نیز در این خصوص افزود: حضور نمایندگان صنف آرایشگران بانو جزیره قشم در این‌ کنگره، با همکاری مدیریت امور شهری و اصناف  منطقه آزاد قشم، می تواند آغازگر فصلی نوین در این صنعت محسوب شود.
وی گفت: در پایان گواهینامه بین المللی گریم و میکاپ، گواهینامه بین المللی مراقبت های پوستی، گواهینامه بین المللی ناخن، گواهینامه بین المللی شنیون و گواهینامه بین المللی 8 ساعت حضور در کارگاه های آموزشی به شرکت کنندگان اعطا می شود.
یادآور می شود، این رویداد اولین دوره از کنگره های سه گانه صنعت زیبایی است که در تهران برگزار شده و دوره های بعدی به میزبانی شهرهای استانبول 2019 و بارسلونا 2020 برگزار خواهد شد.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.