تصویر سرپرست جدید موسسه آموزش عالی قشم منصوب شد / محمد رضا مرادی به جای سراج الدین محبی

سرپرست جدید موسسه آموزش عالی قشم منصوب شد / محمد رضا مرادی به جای سراج الدین محبی

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دهمین جلسه شورای اداری این سازمان که در مرکز بین المللی رشد برگزار شد، محمد رضا مرادی را به عنوان سرپرست موسسه آموزش عالی قشم منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، حمید رضا مومنی در حکم محمد رضا مرادی آورده است: نظر به اهمیت حوزه آموزش و تحصیلات تکمیلی در برنامه های راهبردی دانشگاه و با عنایت به سوابق و تجربیات و تعهد جنابعالی، به عنوان سرپرست موسسه آموزش عالی غیر دولتی – غیر انتفاعی قشم منصوب می شوید.

مدتی پیش و بر اساس حکم دیگری از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، محمد رضا مرادی به عنوان معاون مالی اداری این موسسه نیز منصوب گردیده بود و انتصاب وی به سمت سرپرست موسسه آموزش عالی غیر دولتی – غیر انتفاعی قشم به حفظ سمت قبلی صورت گرفته است .

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دهمین جلسه شورای اداری همچنین از خدمات سراج الدین محبی برای اداره این موسسه طی یک سال و نیم گذشته که به تازگی به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم منصوب شده است، نیز تقدیر کرد.

بنا به این گزارش، محمدرضا مرادی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد M.B.A گرایش مدیریت منابع انسانی از دانشگاه Multimedia (MMU) و دانش آموخته ترم آخر D.B.A گرایش استراتژیک دانشگاه صنایع و معادن ایران است.

وی دارای 24 سال سابقه کارشناسی و مدیریت اجرایی در بسیاری از شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی از جمله ایران خودرو، کویرتایر، وزارت جهاد و کشاورزی، داروسازی اسوه، فولاد البرز و... می باشد.

محمدرضا مرادی پیش از این در سازمان منطقه آزاد قشم مسئولیت های، مدیریت منابع انسانی، جانشین معاونت توسعه مدیریت و دبیر اجرایی شورای بورس تحصیلی سازمان منطقه آزاد قشم را بر عهده داشته است.

ازجمله فعالیت های آموزشی و پژوهشی مرادی می توان به تدریس دروس مدیریتی در دانشگاه آزاد، دانشگاه جامع علمی- کاربردی و موسسات آموزش عالی و ارائه مقالات تخصصی نظیر مقاله "برنامه جانشین پروری برای توسعه سرمایه های انسانی" به عنوان یک مُدل جانشین پروری در سال 2010 در چهاردهمین کنفرانس بین المللی UNESCO- APEID اشاره کرد .

 

 

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.