\ برگزاری همزمان جشن های مردمی دهه امامت و ولایت و جشنواره تابستانی در قشم

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم مطرح کرد؛

برگزاری همزمان جشن های مردمی دهه امامت و ولایت و جشنواره تابستانی در قشم

برگزاری همزمان جشن های مردمی دهه امامت و ولایت و جشنواره تابستانی در قشم

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز ویژه برنامه های جشن مردمی دهه امامت و ولایت (عید قربان تا غدیر) همزمان با برگزاری جشنواره تابستانه قشم در نقاط مختلف این جزیره خبر داد.

  • کد مطلب: 9915
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه 22 تير 1401 - 13:15

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حجت الاسلام محمد سعید آخوندی اظهار کرد: تبیین حقانیت ولایت حضرت علی (ع)، تقویت علاقه مردم به ایشان و بزرگداشت سنت های اسلامی و ترویج جشن و شادی به مناسبت اعیاد اسلامی رویکردهای اصلی برگزاری این برنامه‌هاست.
وی ادامه داد: جشن های مردمی دهه امامت و ولایت (عید قربان تا غدیر) در شهرهای مختلف جزیره قشم از جمله قشم، سوزا، درگهان و و روستاهای باغ بالا، طولا، سلخ و همچنین جزیره هنگام برگزار می شود.
سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم افزود: برگزاری برنامه های شاد و مفرح، نورافشانی، استندآپ کمدی، سرود، برپایی نمایشگاه های خیابانی و اجرای کارناوال های شادی بخشی از برنامه هایی است که در جشن های مردمی دهه امامت و ولایت جزیره قشم را تشکیل می دهد.
به گفته حجت الاسلام آخوندی؛ هدف از برگزاری این جشن های مردمی در نقاط مختلف جزیره قشم، ایجاد فضای شاد برای خانواده ها و همچنین انتقال آموزه های دینی و اعتقادی به کودکان و نوجوانان همزمان با مناسبت های قربان و غدیر به عنوان اعیاد بزرگ مسلمانان می باشد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین همزمان با جشن های مردمی دهه امامت و ولایت، جشنواره تابستانی قشم  پس از چند سال وقفه با هدف زمینه سازی برای افزایش ورود گردشگران، رونق فعالیت بازارها، مجتمع‌های تجاری و فعالان اقتصادی و اماکن اقامتی در حال برگزاری است.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد