\ تا 30 درصد تخفیف برای خرید در جشنواره تابستانی قشم

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد؛

تا 30 درصد تخفیف برای خرید در جشنواره تابستانی قشم

تا 30 درصد تخفیف برای خرید در جشنواره تابستانی قشم

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با همراهی و تعامل خوب اصناف ضمن افزایش ساعت کاری مجتمع های تجاری، جشنواره تابستانی با تخفیف های ویژه برای گردشگران در حال برگزاری است.

  • کد مطلب: 9913
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه 22 تير 1401 - 13:04

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، هرمز امیری با بیان این مطلب، افزود: در مدت برپایی این جشنواره (18 تا 31 تیرماه)، گردشگران می توانند در خرید برخی از مجتمع های تجاری و واحدهای صنفی که دارای پوسترهای جشنواره و کوپن قرعه کشی هستند، تا سقف 30 درصد تخفیف استفاده کنند.
وی ادامه داد: براساس برنامه ریزی صورت گرفته تیم های بازرسی در تمامی مجتمع های تجاری قشم و درگهان استقرار پیدا کرده و مسائل مربوط به قیمت ارائه خدمات و شرایط بهداشتی در صنوف خدماتی را به صورت جدی پایش می نمایند.
مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم اضافه کرد: با هماهنگی انجام شده در ایام برگزاری جشنواره تابستانی قشم ساعت فعالیت مجتمع های تجاری از ساعت 9 الی 24 هر روز خواهد بود.
به گفته امیری؛ جشنواره تابستانی قشم با حمایت و سیاست‌گذاری مدیرعامل منطقه آزاد قشم و با همکاری فعالان اقتصادی، مجتمع‌های اقامتی و تجاری جزیره و هدف افزایش ورود گردشگران، ارتقای رونق اقتصادی اماکن اقامتی، بازارها و مجتمع‌های تجاری در حال برگزاری است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته امسال شرکت‌کنندگان در ازای خرید (تا سقف 2 میلیون ریال) در دو نوبت قرعه‌کشی مربوط به مجتمع‌های تجاری و جشنواره تابستانی شرکت داده می شوند.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد