\ 54 ایده در نخستین هم‌آفرینی جزیره ارائه شد

54 ایده در نخستین هم‌آفرینی جزیره ارائه شد

54 ایده در نخستین هم‌آفرینی جزیره ارائه شد

سرپرست مدیریت میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از ارائه 54 ایده در نخستین هم‌آفرینی جزیره قشم توسط فعالین فرهنگی و گردشگری این جزیره خبر داد.

  • کد مطلب: 9903
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: سه شنبه 21 تير 1401 - 16:11

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، ایوب زارعی با اعلام این خبر گفت: اولین هم آفرینی جزیره جهانی قشم با موضوع توسعه کسب‌وکارها و ‌استارتاپ های حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با حضور132 نفر نهایی از فعالین این حوزه برگزار شد.

وی ادامه داد: این رویداد با 12 کارگاه آنلاین‌ و 3600 نفر ساعت آموزش آغاز شد و در ادامه طی سه روز 54 ایده مطرح و درنهایت 25 ایده به مرحله پایانی رسید.

به گفته زارعی در این رویداد آنلاین ‌و حضوری با مشارکت فعالان از سراسر جزیره قشم شبکه هم پیوند کسب‌وکارها و استعدادهای گردشگری و ظرفیت‌های و نقشه‌های جدید مسیرهای نوآوری گردشگری جانمایی شد.

وی تصریح کرد: اختتامیه این رویداد در تاریخ ششم مردادماه با حضور سرمایه‌گذاران و جامعه خلاق در جزیره جهانی ‌قشم برگزار خواهد شد.

بنابراین گزارش هم‌آفرینی به‌عنوان فرآیندی برای ایجاد نوآوری و ارزش با استفاده از مشارکت تمامی فعالان، خدمات‌دهندگان و کاربران یک پدیده اجتماعی و اقتصادی در نظر گرفته می‌شود.

هم‌آفرینی قشم در حوزه گردشگری نیز باهدف ارتقای این صنعت در جزیره برای دستیابی به پیشرفت متوازن به‌واسطه درگیر کردن و مشارکت تمامی افراد مرتبط شکل گرفت.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد