مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در بازدید از روستاهای آسیب‌دیده از زلزله‌های اخیر اظهار داشت:

مردم قشم در کنار آسیب دیدگان زلزله هستند

مردم قشم در کنار آسیب دیدگان زلزله هستند

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به نمایندگی از مردم جزیره با حضور در روستاهای زلزله‌زده استان هرمزگان گفت: مردم قشم در کنار آسیب دیدگان زلزله هستند.

  • کد مطلب: 9868
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: يکشنبه 12 تير 1401 - 21:38

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، افشار فتح الهی صبح امروز یک‌شنبه 12 تیرماه 1401 با حضور در مناطق زلزله‌زده ضمن ابلاغ پیام همدردی و همراهی مردم جزیره اظهار داشت: مردم قشم نگران و علاقه‌مند به کمک به هم‌وطنان آسیب‌دیده خود هستند و برای تحقق این امر، منطقه آزاد قشم آماده تأمین بخشی از امکانات و لوازم ضروری مردم در این مناطق است.

وی با اشاره به روند مثبت مدیریت نیروهای امدادرسان بسیج، سپاه و دستگاه‌های خدمات رسان گفت: باوجودی که آسیب‌ها 100 درصدی بوده اما همه در حد توان مشغول ارائه خدمت هستند.

فتح الهی از مردم و خیران کشور دعوت کرد تا در تأمین وسایل سرمایشی و مواد اولیه برای تهیه خوراک گرم مانند همیشه در کنار هم‌وطنان خود باشند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان با تقدیر از مدیریت خوب نیروهای سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان، قرارگاه مدینه منوره و نیروی دریایی سپاه افزود: مدیریت بهنگام و اصولی برای رساندن اقلام به مردم در مناطق آسیب‌دیده در این شرایط از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی در پایان اعلام کرد: سازمان منطقه آزاد قشم برای کمک به پروژه‌های ساخت و بازسازی منازل مسکونی در روستاهای آسیب‌دیده، پس از پایان دوره اسکان موقت، آماده هرگونه همکاری است.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد