مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با رییس دادگستری و دادستان شهرستان قشم مطرح کرد؛

کمک دستگاه قضایی به امنیت سرمایه گذاری در قشم / احقاق حقوق بیت المال موجب افزایش رضایت جامعه محلی شده است

کمک دستگاه قضایی به امنیت سرمایه گذاری در قشم / احقاق حقوق بیت المال موجب افزایش رضایت جامعه محلی شده است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: دستگاه قضایی در راستای اجرای درست قوانین، کمک به رفع معضلات، برخورد با جرائم و تخلفات و ایجاد امنیت اجتماعی و اقتصادی در این منطقه نقش بسیار مهمی ایفا می کند.

  • کد مطلب: 9843
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: يکشنبه 5 تير 1401 - 14:22

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، افشار فتح الهی در دیدار با رییس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم به مناسبت هفته قوه قضائیه، اظهار کرد: همکاری و همراهی قوه قضائیه با مجموعه سازمان منطقه آزاد قشم تاثیر مثبتی در ایجاد امیدآفرینی اجتماعی و احقاق حقوق بیت المال داشته است.
وی ضمن قدردانی از زحمات و همراهی رییس دادگستری و دادستان شهرستان قشم، ادامه داد: موضوع حفاظت از اراضی ملی و دولتی در جزیره دارای اهمیت بالایی است و با همکاری و همراهی دستگاه قضایی شهرستان 207 هکتار از اراضی ملی به ارزش بیش از 1200 میلیارد تومان رفع تصرف گردیده و به بیت المال برگشته است.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: جایگاه دستگاه قضایی در جامعه از حساسیت و اهمیت ویژه ای برخوردار است و تعامل و همکاری بین مدیریت های مختلف سازمان منطقه آزاد قشم با مقام های قضایی موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می شود.
به گفته فتح الهی؛ بسیاری از اقدامات زیرساختی و توسعه ای در حوزه های گردشگری و سرمایه گذاری داخلی و خارجی در سازمان منطقه آزاد قشم به عنوان عالی ترین رکن دولت در جزیره قشم با سیستم قضایی ارتباط نزدیک دارد و خوشبختانه با نگاه مثبت مسئولان شاهد افزایش رضایتمندی جامعه محلی هستیم.
وی در پایان تاکید کرد: از دستگاه قضا انتظار می رود تا بدون تعارف با متخلفان، سودجویان و افرادی که به بیت المال دست درازی کرده اند، برخورد کند تا شرایط برای حضور و فعالیت سرمایه گذاران واقعی در جزیره قشم فراهم شود.

پیگیری ویژه پرونده ها تا احقاق حقوق بیت المال
رییس دادگستری شهرستان قشم نیز در این جلسه با گرامی داشت یاد و خاطره شهید بهشتی و هفته قوه قضائیه، گفت: خوشبختانه رویکرد جدید مدیریتی در سازمان منطقه آژاد قشم موجب امیدآفرینی و بازسازی اعتماد نزد جامعه محلی شده است.
رضا صفایی با قدردانی از اقدامات سازمان منطقه آزاد قشم در حوزه های زیرساختی و عمرانی در جزیره، بیان کرد: امیدواریم با ادامه برنامه ریزی و استمرار اقدامات توسط منطقه آزاد قشم شاهد رفع مشکلات و افزایش رضایت جامعه محلی باشیم.
وی ادامه داد: دستگاه قضایی برای موفقیت و افزایش رضایت شهروندان نیازمند همراهی سایر دستگاه ها و مجموعه هاست.
رییس دادگستری شهرستان قشم افزود: ایجاد امنیت سرمایه گذارری یکی از الزامات برای حضور و فعالیت سرمایه گذاران در منطقه است که برای ایجاد آن نیازمند ایجاد شفافیت و برخورد قاطع با متخلفان و سودجویان هستیم.
صفایی در پایان با قدردانی از تلاش های صورت گرفته توسط سازمان منطقه آزاد قشم جهت احقاق حقوق سازمان و اشخاص، خاطرنشان کرد: پرونده های در ارتباط با حقوق بیت المال با جدیت و به صورت ویژه مورد بررسی و پیگیری قرار گرفته و تا احقاق نهایی حقوق ادامه خواهد داشت.

همراهی سازمان منطقه آزاد قشم با منافع عامه
براساس این گزارش، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم در این جلسه گفت: خوشبختانه طی ماه های گذشته هر تصمیمی که به سود منافع عامه بوده با همکاری خوب سازمان منطقه آزاد قشم همراه شده است.
امید مهدوی مجد ادامه داد: با همراهی سازمان منطقه آزاد قشم و یگان حفاظت از اراضی و اجرایی این سازمان، اقدامات بسیار خوبی در زمینه رفع تصرف اراضی ملی و دولتی در جزیره قشم صورت گرفته و ادامه خواهد داشت.
وی در پایان گفت: خوشبختانه رفع تصرف های صورت گرفته و احقاق حقوق بیت المال موجب افزایش رضایتمندی ساکنان جزیره و امیدآفرینی نزد جامعه محلی شده است.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد