\ تجلیل از220 خادم پاکیزگی شهر قشم

به مناسبت روز جهانی پاکبان صورت گرفت

تجلیل از220 خادم پاکیزگی شهر قشم

تجلیل از220 خادم پاکیزگی شهر قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: همزمان با روز جهانی پاکبان (17 ژوئن – 27خرداد) از 220پاکبان زیرمجموعه مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم و شرکت تعاونی کارکنان سازمان تقدیر شد.

  • کد مطلب: 9822
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: شنبه 28 خرداد 1401 - 00:02

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، شریف شریفی نژاد ضمن تبریک روز جهانی پاکبان، اظهار کرد: طبق هماهنگی به عمل آمده با معاونت فنی و زیربنایی و همچنین دستور ویژه رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از پاکبانان زحمتکش فعال در عرصه زیباسازی و پاکیزگی محیط شهری تقدیر شد.
وی ادامه داد: جایگاه پاکبانان عزیز در مدیریت شهری بسیار مهم است و این عزیزان باید به این نکته واقف باشند که در بدو ورود به هر شهری یکی از مواردی که به چشم می خورد و مورد توجه قرار می گیرد موضوع پاکیزگی و نظافت و شیوه نگهداشت شهر و محیط زیست است که حاصل تلاش های پاکبانان تلاشگر است.
مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم در پایان خاطرنشان کرد: حفظ نظافت و پاکیزگی شهر با مشارکت شهروندان میسر می شود و شهروندان می توانند با پاکبانان و خادمان پاکیزگی شهر برای رسیدن به شهری زیبا و پاکیزه یاری کنند.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد