معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد:

برگزاری جلسه هم‌اندیشی آتش‌نشانان جزیره

برگزاری جلسه هم‌اندیشی آتش‌نشانان جزیره

جلسه هم‌اندیشی آتش‌نشانان جزیره قشم به منظور بهبود عملکرد آتش‌نشانی و ایمنی در سطح جزیره و بهره‌مندی از مصوبات کمیسیون عمران مجلس برگزار شد.

  • کد مطلب: 9804
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه 18 خرداد 1401 - 16:39

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، معاون فنی و زیربنایی سازمان با اعلام این خبر گفت: حوزه آتش‌نشانی در جزیره قشم نیازمند تحول است تا در صورت بروز هرگونه حادثه ناگوار آمادگی کامل برا مواجهه با آن وجود داشته باشد.
سیدمحمد قدسی ادامه داد: برگزاری نشست رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان با اعضای کمیسیون عمران مجلس به نتایج و مصوبات خوبی منجر شد که می توان از آنها برای ارتقای تجهیزات آتش‌نشانی‌های قشم بهره برد.
وی تصریح کرد: نشست هم اندیشی آتش نشانان نیز با هدف تشریک مساعی برای بهره‌برداری حداکثری از فرصت پیش آمده کمیسیون عمران، اصلاح تشکیلات و ساختار و ارتقای ماشین آلات و تجهیزات برگزار شد.
معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه ازاد قشم ادامه داد: بررسی چالش های پیش روی آتش نشانان و برگزاری دوره های آموزشی برای آنها از دیگر مسائلی است که در نشست امروز بررسی شد.
قدسی ادامه داد: هم افزایی و همگرایی میان آتش نشانی منطقه آزاد قشم و آتش نشانی های زیرمجموعه شهرداری ها نقش مهمی در ایجاد تحول در این حوزه دارد 
وی در پایان خاطرنشان کرد: شهرداری های نوپای جزیره باید از مصوبات کمیسیون عمران از جمله دریافت تسهیلات کم بهره و تجهیزات از سازمان شهرداری ها برای توسعه فعالیت حداکثر بهره را ببرند و در این مسیر همراه آنان هستیم.
بنابراین گزارش، نشست هم اندیشی امروز با حضور محمد بیات یکی از استادان برتر ملی و بین‌المللی آتش نشانی و آتش نشانان منطقه آزاد و شهرداری‌های قشم برگزار شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد