\ جشنواره تابستانی قشم برگزار می‌شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد؛

جشنواره تابستانی قشم برگزار می‌شود

جشنواره تابستانی قشم برگزار می‌شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته به دنبال این هستیم تا در تابستان سال جاری ویژه‌برنامه‌های شاد و متنوعی در قالب جـشـنواره تابستانی در منطقه آزاد قشم برگزار شود.

  • کد مطلب: 9785
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: سه شنبه 10 خرداد 1401 - 15:29

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، افشار فتح الهی در نخستین جلسه برنامه‌ریزی جهت برگزاری جشنواره تابستانی قشم، اظهار کرد: هدف از برگزاری این جشنواره افزايش ورود مسافران، رونق فعالیت اماكن اقامتي، بازارها و مجتمع‌های تجاري و ارائه خدمات به علاقه‌مندان حوزه گردشگري جزيره است.

وی ادامه داد: جشنواره تابستانی توسط بخش خصوصي (مجتمع‌های تجاری و اقامتی جزیره) و با مشارکت و حمایت سازمان منطقه آزاد قشم در نیمه دوم تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با تأکید بر ایجاد زیرساخت‌ها جهت برگزاری این برنامه، افزود: برنامه‌ریزی‌ها باید به نحوی انجام شود که علاوه بر سال جاری، در سال‌های آینده نیز شاهد برگزاری جشنواره تابستانی با استقبال گردشگران مواجه شود.

به گفته فتح الهی؛ با تقویت بخش خصوصی و اجرای برنامه‌های فرهنگی، هنری و تفریحی برای میزبانی شایسته و ایجاد شورونشاط اجتماعی و همچنین جذب حداکثری گردشگران در ایام تعطیلات تابستان برنامه‌ریزی‌های متنوعی صورت گرفته است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره تابستانی قشم و معرفی برند گردشگری جزیره، نظارت بر مؤسسات و زیرساخت‌های گردشگری و ارایه آموزش‌های لازم به فعالان حوزه‌های مختلف گردشگری در جزیره قشم آغاز شده است.

براساس این گزارش، نخستین جلسه برنامه‌ریزی جهت برگزاری جشنواره تابستانی قشم با حضور افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، معاون فنی و زیربنایی و جمعی از مدیران این سازمان برگزار شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد