\ گودهای رها شده و پرخطر شهر قشم ساماندهی و ایمن سازی می شوند

در بازدید میدانی معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه ازاد قشم مطرح شد؛

گودهای رها شده و پرخطر شهر قشم ساماندهی و ایمن سازی می شوند

گودهای رها شده و پرخطر شهر قشم ساماندهی و ایمن سازی می شوند

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران زیرمجموعه این معاونت در بازدیدی میدانی به بررسی آخرین وضعیت گودهای رها شده و پرخطر شهر قشم پرداختند.

  • کد مطلب: 9783
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: يکشنبه 8 خرداد 1401 - 11:32

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، سید محمد قدسی، معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم هدف از این بازدیدها را شناسایی، ساماندهی و ایمن سازی گودهای رها شده و پرخطر شهر دانست.
وی ادامه داد: وجود گودهایی که در سنوات گذشته ایجاد شده و بنأ بر دلایلی رهأ شده و ایمن سازی نشده است، سبب شده وجود این گودها به یکی از مخاطرات جدی برای شهر قشم و شهروندان تبدیل شود.
به گفته معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم؛ با توجه به وضعیت گودبرداری ها به ویژه گودهای رها شده در سطح شهر، ضروری است در اسرع وقت ضمن ارائه لیست گودهای رهأ شده به همراه مشخصات کامل آنها و اقدامات انجام شده درخصوص  ایمن سازی و  رفع خطر از گودها ارائه خواهد شد.
قدسی در پایان خاطرنشان کرد: به منظور بهبود و پیگیری ویژه وضعیت گودهای رها شده و پرخطر، جلساتی پیرامون بررسی وضعیت ایمنی به صورت مستمر برگزار می شود و مجدانه پیگیر رفع خطر گودهای ناایمن منطقه می باشیم.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد