\ پایان اولين مرحله راستی آزمایی متقاضیان طرح مسکن جوانان جزیره قشم در باسعیدو

پایان اولين مرحله راستی آزمایی متقاضیان طرح مسکن جوانان جزیره قشم در باسعیدو

پایان اولين مرحله راستی آزمایی متقاضیان طرح مسکن جوانان جزیره قشم در باسعیدو

مدیر طرح مسکن جوانان جزیره قشم از پایان اولین مرحله راستی آزمایی و تطبیق مدارک متقاضیان طرح مسکن جوانان جزیره قشم در روستای باسعیدو خبر داد.

  • کد مطلب: 9779
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 5 خرداد 1401 - 15:07

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، شریف شریفی نژاد با اعلام این خبر، افزود: هدف از این اقدام اجرای مصوبات دومین جلسه شورای مسکن جوانان و عمل به دستور ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم جهت تسریع فرآیندهای اجرایی طرح مسکن جوانان قشم بود.
وی ادامه داد: مراحل راستی آزمایی و تطبیق مدارک متقاضیان مسکن جوانان جزیره در سایر روستاها و نقاط غربی جزیره برنامه ریزی شده و در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد و درباره آن اطلاع‌رسانی می‌شود.
مدیر طرح مسکن جوانان جزیره قشم در پایان خاطرنشان کرد: طی روزهای آینده با استقرار نیروهای این مدیریت در نقاط مختلف در غرب جزیره فرآیند راستی آزمایی و تطبیق مدارک در سایر روستاها نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.
گفتنی است، پیش از این اعلام شده بود که متقاضیان طرح مسکن جوانان جزیره قشم در روستای باسعیدو می‌توانند در روزهای چهارم تا پنجم خردادماه با در دست داشتن اصل مدارک خود به نیروی‌های اين مديريت مستقر در دهیاری باسعیدو مراجعه نمایند که با استقبال خوب متقاضیان این طرح، نخستین مرحله این فرآیند به اتمام رسیده است.

دسته بندی ها

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد