\ حمایت سازمان منطقه آزاد قشم از هنرمندان جهت معرفی فرهنگ و ظرفیت های جزیره

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در بازدید از محل فیلمبرداری فیلم «هم دیدار» مطرح کرد؛

حمایت سازمان منطقه آزاد قشم از هنرمندان جهت معرفی فرهنگ و ظرفیت های جزیره

حمایت سازمان منطقه آزاد قشم از هنرمندان جهت معرفی فرهنگ و ظرفیت های جزیره

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران این سازمان در محل فیلمبرداری فیلم سینمایی «هم دیدار» در لوکیشن جزیره ناز در جزیره زیبای قشم بازدید کرد.

  • کد مطلب: 9777
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 5 خرداد 1401 - 14:59

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، افشار فتح الهی در این بازدید اظهار کرد: فرهنگ غنی بومیان قشم و آیین ها و سنت های ویژه آنها در کنار جاذبه های گردشگری قشم، این جزیره را برای تولید محصولات فرهنگی و هنری جذاب کرده است.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه موقعیت جغرافیایی، شرایط اقلیمی و بخصوص ژئوسایت ها و مکان های بی نظیرطبیعی و زمین شناختی جزیره قشم را عامل جذب بسیاری از سازندگان فیلم های بلند و کوتاه داخلی و خارجی به این جزیره دانست.
فتح الهی در پایان اعلام کرد: سازمان منطقه آزاد قشم از همه هنرمندانی که جهت تقویت و شناساندن فرهنگ غنی و ظرفیت های طبیعی و گردشگری قشم تلاش می کنند حمایت می کند.
براساس این گزارش، فیلم سینمایی "هم دیدار" به کارگردانی مهدی نوروزیان و با حضور لیلا حاتمی، بابک حمیدیان و... در نقاط مختلفی از جزیره قشم فیلمبرداری شده و بخشی از زیبایی های این جزیره را به نمایش می گذارد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد