\ یادواره فرهنگی و هنری شهدای شهرستان قشم برگزار شد

یادواره فرهنگی و هنری شهدای شهرستان قشم برگزار شد

یادواره فرهنگی و هنری شهدای شهرستان قشم برگزار شد

یادواره فرهنگی و هنری شهدای شهرستان قشم با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قشم، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم و جمعی از مسوولان اجرایی شهرستان و معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

  • کد مطلب: 9769
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: سه شنبه 3 خرداد 1401 - 10:10

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، امام‌جمعه شهرستان قشم در این مراسم گفت: دبیرخانه کنگره شهدای شهرستان قشم توسط سپاه ناحیه قشم و با همکاری سایر بخش‌ها ایجاد می‌شود.

حجت‌الاسلام غلامرضا حاجبی ادامه داد: هدف از ایجاد این دبیرخانه برنامه‌ریزی منسجم جهت اجرای مراسم مختلف و برگزاری یادواره‌های شهدای قشم در طول سال می‌باشد.

وی بابیان اینکه جنگ دشمنان اسلام و انقلاب با ملت ایران همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب بیان فرمودند در جنگ‌های پیش روی انقلاب، خرمشهرهای زیادی است که با یاری خداوند و همراهی و وحدت ملت ایران یکایک آن‌ها آزاد خواهد شد.

امام‌جمعه شهرستان قشم در پایان خاطرنشان کرد: شهادت در زمان مرگ، تقدیر الهی است اما حیات به‌مانند شهدا، اعمال، اخلاق و روحیه تسلیم‌ناپذیر شهدا، انتخابی است که برای همه انسان‌ها وجود دارد.

بر اساس این گزارش، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم نیز در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره سالروز آزادسازی خرمشهر، گفت: در دوران دفاع مقدس با اراده فولادین رزمندگان و فرماندهی امام خمینی(ره) حماسه آزادسازی خرمشهر اتفاق افتاد و تبدیل به نماد وحدت و همدلی مردم ایران شد.

سرهنگ حجت امیری کیا ادامه داد: اگر به‌مانند روزهای ابتدای انقلاب و دوران دفاع مقدس مردم اراده جدی برای رفع مشکلات و عبور از دشمنی‌ها داشته باشند، تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب می‌توانیم از سد چالش‌های و دشمنی‌های پیش رو عبور کنیم.

وی در پایان بیان کرد: در دولت مردمی آیت‌الله رییسی با همراهی مردم و اراده مسوولان به امید خدا شاهد اتفاقات خوبی در عرصه‌های مختلف در آینده نزدیک خواهیم بود.

بر اساس این گزارش در پایان یادواره فرهنگی و هنری شهدای شهرستان قشم با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام‌جمعه شهرستان قشم، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم و برخی مسوولان شهرستان از خانواده شهدا و رزمندگان شهرستان قشم قدردانی شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد