در جلسه کمیسیون عمران مجلس با مسوولان جزیره قشم عنوان شد:

همراهی نمایندگان استان هرمزگان برای بهبود خدمات‌رسانی در قشم

همراهی نمایندگان استان هرمزگان برای بهبود خدمات‌رسانی در قشم

نمایندگان استان هرمزگان در مجلس، در جلسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی که با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مسوولان اجرایی این شهرستان برگزار شد، بر لزوم همدلی و سرعت بخشیدن به فرآیند توسعه در جزیره قشم تأکید کردند.

  • کد مطلب: 9737
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: سه شنبه 20 ارديبهشت 1401 - 23:33

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، احمد مرادی و منصور آرامی نمایندگان بندرعباس و احمد جباری نماینده غرب استان هرمزگان در جلسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به بیان مشکلات جزیره قشم و رایزنی برای حل مشکلات این منطقه پرداختند.

بر اساس این گزارش، پیگیری مطالبات شهرداری‌های جزیره قشم جهت تجهیز و تأمین ماشین‌آلات و همچنین برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات بهتر به ساکنان جزیره، ازجمله موضوعاتی بود که در جلسه کمیسیون عمران مجلس مورد تأکید نمایندگان استان هرمزگان قرار گرفت.

نمایندگان استان هرمزگان همچنین همراهی و تعامل سازنده میان نمایندگان مجلس، مسوولان بخش‌های مختلف در جزیره و منطقه آزاد قشم و جامعه محلی را مهم‌ترین عامل زمینه‌ساز توسعه متوازن و پایدار در جزیره قشم دانستند.

بر اساس این گزارش، در پایان جلسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با رییس هیات مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد قشم و جمعی از مسوولان اجرایی این شهرستان، نمایندگان استان هرمزگان وعده همراهی و پیگیری مطالبات در مجلس را مطرح نمودند.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد