\ پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت روز جهانی کارگر

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت روز جهانی کارگر

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت روز جهانی کارگر

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با صدور پیامی فرارسیدن یازدهم اردیبهشت‌ماه و روز جهانی کارگر را به‌تمامی تلاشگران عرصه کار و جهاد و جامعه کارگری تبریک گفت.

  • کد مطلب: 9725
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: يکشنبه 11 ارديبهشت 1401 - 14:33

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، دکتر افشار فتح الهی در این پیام کارگران در خط مقدم جبهه اقتصادی و عرصه تولید دانست.

متن پیام افشار فتح الهی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت روز جهانی کارگر به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یازدهم اردیبهشت‌ماه روز جهانی کارگر، روز تجلیل از خدمات ارزنده زنان و مردانی است که به عنوان یکی از مهم‌ترین عناصر پیشرفت، توسعه، بالندگی و خوداتکایی جامعه هستند.

امروز کارگران در خط مقدم جبهه اقتصادی و عرصه تولید جامعه مشغول به فعالیت بوده و بی شک بخش عظیمی از دستاورد‌های اقتصادی و صنعتی کشور، مرهون تلاش های مجاهدانه و شبانه‌روزی کارگران گرانقدر می‌باشد.

تصور پیشرفت و توسعه جامعه بدون حضور طبقه کارگر محال است و بر همین اساس جایگاه کار و کارگر در آموزه‌های دین مقدس اسلام بسیار مورد توجه قرارگرفته است.

بدون شک کارگران به عنوان سربازان خط مقدم تولید، در سال جاری نقش‌آفرینان اصلی تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین خواهند بود و برای عملی شدن شعار سال اعلام‌شده از سوی مقام معظم رهبری ایفا کننده نقش اصلی در این عرصه هستند.

اینجانب بر خود لازم می‌دانم روز جهانی کار و کارگر را به جامعه کارگران به‌ویژه کارگران متعهد و پر تلاش فعال در بخش‌های مختلف اقتصادی و به‌ویژه واحدهای صنعتی فعال منطقه آزاد قشم که در خط مقدم عرصه اقتصاد و تولید کشور مشغول فعالیت هستند تبریک و تهنیت عرض نموده و از همت والای کارگران در تلاش برای به حرکت درآوردن چرخ تولید قدردانی می‌کنم.

 

افشار فتح الهی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد