\ ساماندهی مراکز گردشگری روستایی با 20 میلیارد ریال اعتبار

عملکردی دیگر از کمیته خدمات شهری و روستایی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم در راستای استقبال از گردشگران نوروزی؛

ساماندهی مراکز گردشگری روستایی با 20 میلیارد ریال اعتبار

ساماندهی مراکز گردشگری روستایی با 20 میلیارد ریال اعتبار

رییس کمیته خدمات شهری و روستایی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از ساماندهی اسکله‌های تفریحی، تجهیز اماکن گردشگری و پاک‌سازی سواحل روستایی بااعتباری بالغ‌بر 20 میلیارد ریال در آستانه ورود به نوروز باستانی و در ادامه طرح پویش استقبال از گردشگران نوروزی خبر داد.

  • کد مطلب: 9617
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: يکشنبه 7 فروردين 1401 - 17:03

 به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، شاهد ملازم با اشاره به اختصاص 5 میلیارد ریال اعتبار برای رنگ‌آمیزی المان‌ها و پایه‌های ترافیکی جاده‌های روستایی از سوی سازمان بیان داشت: این اقدام باتوجه به استقبال بالای هم‌وطنان برای سفر به قشم در ایام عید، باهدف ارتقا ایمنی راه‌ها و همچنین زیباسازی منظر روستایی صورت گرفته است.

وی افزود: در ادامه این پویش، 5 میلیارد ریال اعتبار برای رنگ‌آمیزی اسکله‌های گردشگری کندالو و حرا تخصیص‌یافته که طرح‌های مذکور اجرایی شده و پایان‌یافته است.

این مقام مسوول همچنین از اقدامات کمیته خدمات شهری و روستایی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم بااعتبار 5 میلیارد ریالی در حوزه پاک‌سازی و نظافت کمپ پارک‌ها، سواحل و جاده‌های روستایی و بین‌راهی و ژئوسایت‌ها و همچنین تخصیص متصدیان سرویس بهداشتی سایت‌های گردشگری خبر داد.

ملازم ادامه داد: تجهیز ژئوسایت های تنگه چاهکوه و غار نمکدان با 12 چشمه پرتابل و سازه‌ای سرویس بهداشتی اقدام دیگری در راستای ارائه خدمات بهتر به گردشگران نوروزی است.

رییس کمیته خدمات شهری و روستایی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم همچنین از تجهیز پارک روستای رمچاه با وسایل بازی و بدن‌سازی به ارزش 3 میلیارد ریال خبر داد و گفت: به‌منظور حمایت و مساعدت به دهیاران برای ارائه خدمات مطلوب به گردشگران، منبع‌های آب و مخازن زباله برای نصب در مبادی ورودی 11 نقطه گردشگری جزیره قشم، به ارزش تقریبی 2 میلیارد ریال، تأمین شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد