مهار آتش سوزی ساختمان چوبی در شهرک الهیه

مهار آتش سوزی ساختمان چوبی در شهرک الهیه

رییس اداره آتش نشانی سازمان منطقه آزاد قشم از کنترل حریق یک باب منزل مسکونی در شهرک الهیه پس از سه ساعت عملیات اطفا خبر داد.

  • کد مطلب: 9596
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: شنبه 6 فروردين 1401 - 09:37

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، نجم الدین فریدون با اشاره به حادثه رخ داده در یک کارگاه نجاری واقع در طبقه همکف یک واحد مسکونی سه طبقه در شهرک الهیه، عنوان داشت: صبح روز شنبه 6 فروردین ماه، پس از اعلام حریق 4:18 صبح، بلافاصله تیم آتش نشانی سازمان منطقه آزاد قشم  به محل اعزام شده مشغول عملیات اطفا شدند.
وی ادامه داد: در این عملیات چهار دستگاه خودروی آتش نشانی از ایستگاه شهر قشم و دو دستگاه حمایتی از ایستگاه درگهان و همچنین ماشین های آبرسان از فضای سبز و شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم، شرکت نفت فلات قاره و یکی از دهیاری ها با حضور 20 نیروی آتش نشان طی سه ساعت(7 صبح) موفق به مهار کامل حریق شدند.
به گفته رییس اداره آتش نشانی سازمان منطقه آزاد قشم؛ با توجه وجود کارگاه نجاری و حجم بالای چوب، چسب و رزین در انبار این مجموعه و حجم بالای آتش سوزی صورت گرفته، خسارت هایی به برخی ساختمان های همجوار نیز وارد شده است.
فریدونی در پایان با بیان اینکه علت حادثه همچنان در حال بررسی است و نتیجه آن در کوتاه ترین زمان ممکن اعلام خواهد شد، افزود: پس از مهار کامل آتش عملیات لکه گیری توسط نیروهای آتش نشانی در حال انجام است.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد