\ فعالیت سایت پرواز جزایر ناز از سرگرفته شد

با دستور سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم؛

فعالیت سایت پرواز جزایر ناز از سرگرفته شد

فعالیت سایت پرواز جزایر ناز از سرگرفته شد

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از صدور دستور از سرگیری فعالیت سایت پرواز جزایر ناز با هدف حمایت از اشتغال جوانان بومی توسط سرپرست این سازمان خبر داد.

  • کد مطلب: 9573
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه 3 فروردين 1401 - 20:06

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، سیدمحمد حسینی با اعلام این خبر اظهار کرد: جلوگیری از فعالیت پاراگلایدرها در سایت پرواز جزایر ناز مشکلاتی را برای گردشگران و بومیانی که از این راه ارتزاق می کنند ایجاد می‌کند.
وی افزود: با بررسی دقیق موضوع و راهکارهای فوری حل مشکل، سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم دستور لازم برای ادامه فعالیت خلبانان زیر نظر موسسه فرهنگی ورزشی رضوان گستر آسمان قشم و مدرسه ورزش‌های هوایی و آبی بادبانی قشم صادر شد.
سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: حمایت از اشتغال بومیان جزیره همراه با بهره گیری از ظرفیت گردشگری سایت هوایی ناز با توجه ویژه به سلامت و ایمنی مهمانان نورزی از اهداف مهم صدور این دستور است.
حسینی خاطرنشان کرد: با پیگیری صورت گرفته از سوی سازمان منطقه آزاد قشم، همراهی و همگرایی سایر بخش ها، فعالیت در سایت تفریحی ورزشی جزایر ناز مجدد آغاز شد.
جزایر ناز در 22 کیلومتری شهر قشم متشکل از سه جزیره با وسعت سه‌ هکتار با سواحل صخره‌ای است که ارتفاع آنها به 5 تا 10 متر می‌رسد. این جزایر غیرمسکونی بوده و تنها چند سازه به‌منظور نگهداری لوازم صیادی در آن‌ها ساخته شده است.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد