\ دومین جلسه کمیته امنیتی و انتظامی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم برگزار شد

دومین جلسه کمیته امنیتی و انتظامی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم برگزار شد

دومین جلسه کمیته امنیتی و انتظامی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم برگزار شد

دومین جلسه کمیته امنیتی و انتظامی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم با حضور رییس و اعضای این کمیته در محل مرکز بین المللی رشد برگزار شد.

  • کد مطلب: 9490
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه 25 اسفند 1400 - 14:43

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، کوروش قاسمی، مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد قشم در این جلسه اظهار کرد: با استفاده از تجارب کسب ‌شده برای برنامه ریزی و شیوه ارائه خدمات، می توان برای رسیدن به اهداف و استقبال شایسته تر از گردشگران آماده شد.
وی در این جلسه تقویت نیروی انسانی با به کارگیری نیروهای انسانی از دستگاه ها و نهادهای انتظامی و نظامی همکار با ستاد اجرایی خدمات سفر قشم و همچنین انجام تدابیر ترافیکی و انتظامی را از محورهای ارائه خدمات به گردشگران در ایام نوروز دانست.
براساس این گزارش هدف از برگزاری دومین جلسه کمیته امنیتی و انتظامی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، آسیب شناسی و بررسی تجربیات سال های گذشته به منظور ارائه خدمات بهتر و مناسب به گردشگران در ایام نوروز بود.
در این جلسه همچنین پیرامون برنامه ریزی جهت پایش مستمر و بازدیدهای میدانی برای بررسی نحوه ارائه خدمات به گردشگران نوروزی در جزیره قشم در ایام نوروز مطالبی از سوی اعضای کمیته مطرح شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد