سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد

آغاز طرح پالایش و ثبت‌نام فعالان قرآن و عترت در صندوق اعتباری هنر در منطقه آزاد قشم

آغاز طرح پالایش و ثبت‌نام فعالان قرآن و عترت در صندوق اعتباری هنر در منطقه آزاد قشم

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز طرح پالایش اعضای فعلی و ثبت نام متقاضیان جدید عضویت در صندوق اعتباری هنر در این منطقه از اول اسفندماه خبر داد.

  • کد مطلب: 9401
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه 4 اسفند 1400 - 13:39

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم سید محمد حسینی با اشاره به تدوین شدن آیین نامه جدید  عضویت فعالان قرآن و عترت در صندوق اعتباری هنر گفت: بر اساس این آیین نامه فعالان قرآن و عترت در 10 گروه اصلی از جمله شامل گروه اول قاریان و مُرتّلان قرآن کریم، گروه دوم حافظان قرآن کریم؛ گروه سوم حافظان کل نهج البلاغه و یا صحیفه سجادیه، گروه چهارم اساتید، مدرسان و مربیان قرآن و عترت و گروه پنجم  مدیران مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت گروه بندی شده اند.
وی پنج گروه بعدی را نیز شامل گروه ششم خادمان، چهره‌ها و پیشکسوتان قرآن کریم، گروه هفتم داوران مسابقات قرآن کریم؛ گروه هشتم فعالان حوزه آواها و نغمات دینی؛ گروه نهم طراحان و تولیدکنندگان سامانه و نرم افزارهای قرآن و عترت و گروه دهم مفسّران، مترجمان، پژوهشگران و مصحّحان قرآن کریم اعلام کرد.
به گفته حسینی بر اساس این طرح کلیه فعالان قرآن و عترت عضو صندوق در منطقه آزاد قشم می بایست از روز یکشنبه اول اسفند ماه با مراجعه به سامانه حمد به آدرس qia.ir اقدام به ثبت نام مجدد براساس شرایط و ضوابط مندرج در «آیین نامه عضویت فعالان قرآن و عترت در صندوق اعتباری هنر» نمایند. 
سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم  تصریح کرد: با اﺟﺮاﻱ اﻳﻦ ﻃﺮﺡ زمینه ﺧﺪﻣﺖ ﺭﺳﺎنی ﺑﻬﺘﺮ ﺑﻪ ﻓﻌﺎﻻﻥ ﺣﻮﺯﻩ ﻗﺮﺁﻥ و ﻋﺘﺮﺕ با همکاری و یاری مدیران و فعالان موسسات قرآنی ﻓﺮاﻫﻢ می شود.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد