\ سازمان منطقه آزاد قشم با تمام توان پشتیبان کادر درمان است

سرپرست منطقه آزاد قشم در بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم مطرح کرد؛

سازمان منطقه آزاد قشم با تمام توان پشتیبان کادر درمان است

سازمان منطقه آزاد قشم با تمام توان پشتیبان کادر درمان است

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با وجود تمام کاستی‌ها، خوشبختانه کادر درمان در زمینه کنترل بیماری کرونا با قوت عمل کرده و موفق شده است تا اندازه زیادی این بیماری را تحت کنترل درآورد و بسیاری از بیماران را نجات دهد.

  • کد مطلب: 9394
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: سه شنبه 3 اسفند 1400 - 11:53

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، دکتر افشار فتح الهی در بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم، اظهار کرد: تلاش‌ها و پیگیری‌های زیادی برای جذب امکانات، تجهیز و توسعه فضاهای درمانی در دو سال گذشته صورت گرفته است.

وی ادامه داد: کادر بهداشت و درمان جان خود را فدا می‌کنند که جان مردم را نجات دهند و از مردم درخواست داریم به خاطر جان خودشان و کادر درمان، بیشتر مراعات کنند تا از این سختی عبور کنیم.

سرپرست منطقه آزاد قشم با بیان اینکه افزایش رضایتمندی از خدمات درمانی باید مورد توجه قرار گیرد؛ افزود: سازمان منطقه آزاد قشم با تمام توان آماده تأمین کمبودها و امکانات ضروری مراکز درمانی جزیره است.

فتح الهی در ادامه وجود تعامل و هم افزایی بخش‌های مختلف جهت همراهی با کادر درمان و شبکه بهداشت شهرستان را عامل مهمی در بهبود وضعیت خدمات رسانی در حوزه بهداشت و درمان دانست.

گفتنی است در پایان این بازدید با دستور ویژه سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم قرار شد معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم و تعاونی کارمندان این سازمان برای حل فوری برخی از مشکلات این بیمارستان اقدامات لازم را انجام دهند.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد