\ تخفیف ویژه برای تمدید و تجدید پروانه ساختمانی پروژه های در حال احداث

مدیر معماری و شهرسازی سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد؛

تخفیف ویژه برای تمدید و تجدید پروانه ساختمانی پروژه های در حال احداث

تخفیف ویژه برای تمدید و تجدید پروانه ساختمانی پروژه های در حال احداث

مدیر معماری و شهرسازی سازمان منطقه آزاد قشم از اعمال تخفیفات ویژه برای تمدید و تجدید پروانه ساختمانی پروژه های در حال احداث متناسب به میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه ها خبر داد.

  • کد مطلب: 9366
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه 20 بهمن 1400 - 12:32

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، لیلا زین افزا با بیان این مطلب، اظهار کرد: با ابلاغ مصوبه دستورالعمل تمدید و تجدید پروانه ساختمانی توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، متناسب با میزان پیشرفت فیزیکی پروژه ها، تخفیف ویژه ای جهت تمدید و تجدید پروانه ساختمانی آنها اعمال می شود.
وی ادامه داد: این تخفیفات در راستای تشویق و حمایت از فعالیت بخش خصوصی و ایجاد انگیزه جهت تسریع تکمیل پروژه های نیمه تمام که پروانه ساختمانی آنها منقضی شده، در دستور کار قرار گرفته است.
مدیر معماری و شهرسازی سازمان منطقه آزاد قشم افزود: عدم وجود دستورالعمل و مبنای محاسبه یکسان برای تمدید و تجدید پروانه های ساختمانی، پیش از این موجب مراجعات مکرر متقاضیان و ایجاد مشکلاتی کرده بود که با اجرای این مصوبه ساماندهی خواهد شد.
زین افزا در پایان گفت: کلیه مجریان و صاحبان پروژه های نیمه تمام سطح جزیره می توانند با مراجعه به اداره صدور مجوزها نسبت به تمدید و تجدید پروانه ساختمانی و بهره مندی از تخفیف عوارض ساختمانی اقدام نمایند.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد