رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم:

369.2هزار مترمربع اراضی خالصه به ارزش 5538.3 میلیارد ریال در شهر درگهان قشم

369.2هزار مترمربع اراضی خالصه به ارزش 5538.3 میلیارد ریال در شهر درگهان قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک قطعه زمین به مساحت 369 هزار و 226 متر مربع از اراضی خالصه واقع در شهر درگهان قشم از سوی این یگان رفع تصرف شد.

  • کد مطلب: 9121
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: دوشنبه 15 آذر 1400 - 12:31

به گزارش روابط عمومی و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از پایگاه خبری فکر اقتصادی، مصطفی مازندرانی ارزش تقریبی این قطعه زمین رفع تصرف شده را 5538 میلیارد و 390 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: رفع تصرف این اراضی وفق دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم انجام شد.
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: عملیات رفع تصرف اراضی مذکور با همکاری مامورین کلانتری شهر درگهان بدون هیچگونه تلفات و خسارات جانی و مالی از سوی ماموران این یگان صورت گرفت.
مازندرانی با تاکید بر تداوم این این گونه اقدامات برای احقاق حقوق مردم جزیره از حمایت های قانونی امید مهدوی مجد دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و همچنین از فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان و سایرمسئولینی که در این امر با یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم همکاری داشته اند، صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

دسته بندی ها

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد