در مسابقات ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بانوان با میزبانی سازمان منطقه آزاد قشم

بانوان اصفهان به مقام قهرمانی مسابقات ووشو کشور رسیدند

بانوان اصفهان به مقام قهرمانی مسابقات ووشو کشور رسیدند

مسابقات ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بانوان که با میزبانی سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد با قهرمانی تیم ووشو اصفهان به پایان رسید.

  • کد مطلب: 9105
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: شنبه 13 آذر 1400 - 12:12

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه ازاد قشم تیم های استان تهران و استان مازندران نیز بعد از اصفهان به ترتیب در رده های دوم و سوم این مسابقات که در دو بخش تالو(اجرای فرم) و ساندا(مبارزه) برگزار شد، قرار گرفتند.
براساس این گزارش اصفهان با کسب دو طلا، سه نقره و یک برنز، استان تهران با کسب دو طلا، یک نقره و دو برنز و استان مازندران با کسب یک طلا و سه نقره  به ترتیب به مقام های اول تا سوم این مسابقات دست یافتند.
از منطقه آزاد قشم نیز هانیه الهی نژاد در وزن منفی 75 کیلوگرم مدال طلا را به گردن آویخت و کوثر یحیایی دیگر ورزشکار  منطقه آزاد قشم هم در وزن منفی 52 کیلوگرم با ثنا نقی از تیم استان لرستان به صورت مشترک به مقام سوم این وزن دست یافت.
نتایج اوزان بخش ساندا
این گزارش حاکیست که در بخش ساندای این مسابقات و در وزن منفی 48 کیلوگرم، حدیثه محمدی از استان سیستان و بلوچستان و فاطمه نجفی از گلستان به ترتیب مدال طلا و نقره را به گردن آویختند و کوثرعینی از تیم استان زنجان و فاطمه شکوفان از تیم استان اردبیل به صورت مشترک روی سکوی سوم ایستادند.
در وزن منفی 52 کیلوگرم نیز آرزو سلیمی از چهارمحال و بختیاری، سوگند سینکائی از مازندران و ثنا نقی از تیم استان لرستان و کوثر یحیایی از منطقه آزاد قشم به صورت مشترک در رده های اول تا سوم  ایستاد.
در وزن منفی 56 کیلوگرم، حنانه رستمی از تهران بر سکوی نخست ایستاد و زهرا درعلی از اصفهان دوم شد و زینت کردستانی از تیم استانکرمان و فاطمه کیانی از تیم استان هرمزگان نیز به صورت مشترک عنوان سومی را از آن خود کردند.
در وزن منفی 60 کیلوگرم هم عنوان نخست به سهیلا منصوریان از اصفهان رسید و معصومه بزرگی از مازندران به عنوان دومی دست یاف و عنوان سومی مشترک نیز به محنا رحیمی از استان کرمانشاه و فاطمه اکبری پور از تیم استان تهران رسید.
در وزن منفی 65 کیلوگرم، صدیقه دریایی از مازندارن و کوثر لفته از اصفهان به ترتیب مدال طلا و نقره گرفتند و تارا پورحسن از البرز و راضیه موجانی از تهران به صورت مشترک سوم شدند.
در وزن منفی 70 کیلوگرم، اوین مرادی از کرمانشاه بر سکوی نخست ایستاد و یاسمین باقرزاده از مازندارن به مقام دوم دست یافت.
راحله سیاوشی از تیم استان همدان و نگین شریفی از تیم استان آذربایجان غربی نیز به صورت مشترک  مدال برنز را از آن خود کردند.
در وزن منفی 75 کیلوگرم، هانیه الهی‌نژاد از منطقه آزاد قشم مدال طلا را به گردن آویخت و  دنیا شکری از کردستان دوم شد.
ستاره کیانی از تیم منطقه آزاد کیش و فاطمه قیاسی از تیم استان کرمانشاه به صورت مشترک سوم شدند.
نتایج بخش تالو
در بخش تالو و برای اجرای فرم نان‌چوان - نن‌دائو فاطمه حیدری از تهران، مطهره فریدونی از استان فارس و فاطمه صالحی از خراسان جنوبی به ترتیب اول تا سوم شدند.
در فرم تایچی‌چوان و تایچی‌جین مرجان کریمی و معصومه طهماسبیهر دو از اصفهان در رده اول و دوم ایستادند و زهرا شمسینی از استان قزوین به مقام سوم رسید.
در فرم جین‌شو - چیانگ‌شو نیز روژین شاه‌محمدی از البرز قهرمان شد و الیا غرقابی‌از تهران و منیره پناهی از اصفهان به ترتیب به مدال نقره و برنز رسیدند.
در فرم چانگ‌چوان مهسا سجادی از قم به مقام نخست دست یافت، زهرا جلیلی از البرز دوم شد و نازنین بازدار از ایلام روی سکوی سوم ایستاد.
گفتنی است مسابقات  ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بانوان به میزبانی سازمان منطقه آزاد قشم  به منظور حضور در بازی‌های آسیایی 2022 هانگژو چین با حضور 218 ورزشکار و مربی از 31 استان و 3 منطقه آزاد کشور روزهای یازدهم و دوازدهم آذرماه در سالن جهان پهلوان تختی دانشگاه ازاد اسلامی واحد قشم واقع در درگهان جزیره قشم برگزار شد.

دسته بندی ها

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد