رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم:

106هزار مترمربع اراضی خالصه به ارزش 212 میلیارد ریال در طولا قشم رفع تصرف شد

106هزار مترمربع اراضی خالصه به ارزش 212 میلیارد ریال در طولا قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: دو قطعه زمین به مساحت 106 هزار و هشت متر مربع از اراضی خالصه واقع در روستای طولا جزیره قشم از سوی این یگان رفع تصرف شد.

  • کد مطلب: 9100
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 11 آذر 1400 - 15:28

به گزارش روابط عمومی و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد قشم، مصطفی مازندرانی ارزش تقریبی این دو قطعه زمین رفع تصرف شده را 212میلیارد و 16 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: رفع تصرف این قطعه زمین وفق دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم انجام شد.
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم افزود: عملیات رفع تصرف این قطعات از اراضی مذکور با همکاری مامورین پلیس امنیت اقتصادی قشم بدون هیچگونه تلفات و خسارات جانی و مالی از سوی ماموران این یگان صورت گرفت.
مازندرانی با تاکید بر تداوم این این گونه اقدامات برای احقاق حقوق مردم جزیره از حمایت های قانونی امید مهدوی مجد دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و همچنین از فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان و سایرمسئولینی که در این امر با یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم همکاری داشته اند، صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

دسته بندی ها

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد