سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در مراسم افتتاح 4 منزل مددجویی در جزیره هنگام تصریح کرد:

ضرورت حمایت از فعالیت هایی که موجب اشتغال جوامع محلی می شود

ضرورت حمایت از فعالیت هایی که موجب اشتغال جوامع محلی می شود

با حضور سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان، دکتر افشار فتح الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم و حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا حاجبی امام جمعه شهرستان قشم، سرهنگ حجت امیری کیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم و جمعی از مدیران سازمان منطقه آزاد و شهرستان قشم، 4 واحد منزل مددجویی در جزیره هنگام افتتاح شد.

  • کد مطلب: 9033
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: سه شنبه 2 آذر 1400 - 10:09

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، در حاشیه این مراسم دکتر فتح الهی در دیدار با ساکنان جزیره هنگام اظهار کرد: باید از فعالیت هایی که موجب اشتغالزایی در جامعه محلی می شود حمایت کرد و موانع آنها را برطرف نمود.
وی تصریح کرد: توانمندسازی اقتصاد جامعه محلی یکی از ضروریات رسیدن به توسعه متوازن و پایدار است و این موضوع یکی از اولویت های سازمان منطقه آزاد قشم جهت بهبود کیفیت زندگی ساکنان این منطقه می باشد.
سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم همچنین دستوراتی را جهت تعیین و اولویت بندی مسائل و مشکلات ساکنان جزیره هنگام با هدف ساماندهی و رفع آنها در آینده نزدیک صادر نمود.
گفتنی است؛ جزیره هِنگام یکی از جزایر ایرانی خلیج فارس است که با وسعت حدود 50 کیلومترمربع در کرانه‌های جنوبی جزیره قشم واقع شده است.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد