\ معدوم سازی بیش از 2673 کیلوگرم اقلام غیرمجاز از ابتدای سال

معدوم سازی بیش از 2673 کیلوگرم اقلام غیرمجاز از ابتدای سال

معدوم سازی بیش از 2673 کیلوگرم اقلام غیرمجاز از ابتدای سال

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 111 مورد به وزن بیش از 2 هزار و 673 کیلوگرم انواع اقلام تاریخ مصرف گذشته و غیرمجاز معدوم سازی شده اند.

  • کد مطلب: 8952
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه 12 آبان 1400 - 15:17

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از ایرنا، هرمز امیری با بیان این مطلب، اظهار کرد: چهار هزار و 272 بازرسی ستاد تنظیم بازار از اصناف و کسبه این منطقه به عمل آمده است. 
وی ادامه داد: در این بازدیدها 500 مورد اخطاریه و 771 مورد تذکر شفاهی به ثبت رسید و 61 پرونده تخلف به تعزیرات حکومتی این شهرستان ارجاع داده شد.
مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: از ابتدای سال جاری همچنین 90 مورد گشت‌ها به صورت مشترک با ستاد تنظیم بازار انجام و 111 مورد نیز به شکایات از اصناف رسیدگی شد.
به گفته امیری؛ نیروهای بازرسی این مدیریت در راستای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، با اصناف بی توجه به دستورالعمل‌های بهداشتی و اخطارها برخورد می‌کند که منجر به پلمب 27 واحد متخلف نیز شده است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: واحدهای صنفی قشم، تحت بازرسی و رصد روزانه  قرار داشته و در صورت هرگونه تخلف اعم از کم فروشی، گران فروشی، تقلب، احتکار و اخفاء کالا، عدم درج قیمت و نصب نرخنامه، فروش اجناس غیربهداشتی، ممنوعه و فروش کالا به صورت غیرمجاز با آنها برخورد خواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد