مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد؛

تجهیز و نوسازی تاسیسات گردشگری روستایی جزیره با اعتبارات کم بهره صندوق کارآفرینی امید

تجهیز و نوسازی تاسیسات گردشگری روستایی جزیره با اعتبارات کم بهره صندوق کارآفرینی امید

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم از اعلام آمادگی صندوق کارآفرینی امید جهت اعطای اعتبارات کم بهره باهدف تجهیز و نوسازی تاسیسات گردشگری روستایی جزیره خبر داد.

  • کد مطلب: 8944
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: دوشنبه 10 آبان 1400 - 21:25

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم  به نقل از پايگاه خبري شمانيوز، علیرضا امری کاظمی با اشاره به جلسه ای که صبح امروز 10 آبان ماه با حضور مدیر صندوق کارآفرینی امید استان هرمزگان، رییس صندوق کارآفرینی امید شهرستان قشم و مسوول اعتبارات صندوق کارآفرینی امید استان در دفتر مدیریت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد، عنوان داشت: کمک به بهبود فرآیند اقتصاد در جامعه محلی جزیره با کمک به فعالان این عرصه و ارائه تسهیلات کم بهره، توسعه گردشگری در روستاها را رونق می بخشد.
وی ادامه داد: باتوجه به اعطای حکم این مدیریت از سوی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور و استقلال این جایگاه نسبت به استان، بخشی از بروکراسی اداری برای تایید و معرفی به استان کاهش یافته و علاقمندان می توانند با سرعت بیشتری از این مزایا بهره مند شوند.
مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم بر برنامه ریزی جهت رونق گردشگری با محوریت جامعه محلی و روستاهای جزیره تاکید کرد و گفت: این تسهیلات شامل همه فعالان گردشگری روستایی جزیره به ویژه بوم گردی ها، کارگاه های صنایع دستی  و کلوپ های تفریحات دریایی خواهد شد.
گفتنی است، در این جلسه علیرضا امری کاظمی، مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم، مجید بلند نظر، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان هرمزگان، مجتبی پورآذری، رییس صندوق کارآفرینی امید شهرستان قشم و مهدی حمزه پور، مسوول اعتبارات صندوق کارآفرینی امید استان هرمزگان حضور داشتند.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد