رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم:

480 مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 1.4 میلیارد ریال در روستای دفاری قشم رفع تصرف شد

480 مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 1.4 میلیارد ریال در روستای دفاری قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای دفاری جزیره قشم به مساحت 480 مترمربع توسط این یگان رفع تصرف شد.

  • کد مطلب: 8904
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: شنبه 1 آبان 1400 - 14:37

به گزارش روابط عمومی و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از پایگاه خبری شمانیوز، مصطفی مازندرانی ارزش تقریبی این قطعه اراضی رفع تصرف شده را یک میلیارد و 440 میلیون ریال اعلام کرد وگفت: رفع تصرف این اراضی دراجرای حکم قضایی و وفق دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم انجام شد.
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم  افزود: عملیات رفع تصرف کامل این اراضی در اجرای حکم قضایی و با همکاری مامورین پلیس امنیت اقتصادی نیروی انتظامی شهرستان قشم بدون هیچگونه تلفات و خسارات جانی و مالی از سوی ماموران این یگان صورت گرفت.
مازندرانی با تاکید بر تداوم این این گونه اقدامات برای احقاق حقوق مردم جزیره از حمایت های قانونی امید مهدوی مجد دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و همچنین از فرماندهی انتظامی این شهرستان و سایرمسئولینی که در این امر با یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم همکاری داشته اند، صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

دسته بندی ها

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد