آماده‌باش قشم برای میزبانی از گردشگران جزیره

آماده‌باش قشم برای میزبانی از گردشگران جزیره

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: قشم با تمام توان، برای میزبانی از گردشگران آماده می‌شود.

  • کد مطلب: 8902
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: شنبه 1 آبان 1400 - 13:52

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم به گزارش خبرگزاری ایرنا، ستاد خدمات سفر سازمان منطقه آزاد قشم صبح امروز شنبه یکم آبان ماه 1400،  با حضور رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، معاونان و مدیران این سازمان تشکیل جلسه داد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به رشد امنیت روانی و جسمی مردم کشور در مقابل بیماری کرونا ناشی از واکسیناسیون عمومی بیان داشت: پس از دو سال رکود در صنعت گردشگری و به‌تبع آن، سایر صنایع در ارتباط با حضور گردشگر در قشم و در آغاز فصول بهاری جزیره، همه بخش‌ها با تمام توان خود باید آماده میزبانی از گردشگران باشند.
وی افزود:  حضور گردشگران برکت و نعمتی است برای مردمان جزیره و استقبال خوب و ارائه بهینه خدمات، در مبدل کردن گردشگران به مسافران وفادار برای جزیره، بسیار تأثیرگذار خواهد بود.
درویش پور همچنین عنوان داشت: آغاز سفرهای گردشگری، فرصتی است تا ظرفیت‌های قشم بیش‌ازپیش معرفی‌شده و در راستای هدف تبدیل این منطقه به مقصد نخست گردشگری کشور تلاش کرد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان از همه معاونان و مدیران سازمان خواست تا با هم‌افزایی و تمرکز به توسعه گردشگری در جزیره کمک کنند.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد