در دیدار مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم با رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) تاکید شد

همکاری سازمان منطقه آزاد قشم با کمیته امداد امام خمینی(ره) در توسعه ساخت و واگذاری مسکن در قشم

همکاری سازمان منطقه آزاد قشم با کمیته امداد امام خمینی(ره) در توسعه ساخت و واگذاری مسکن در قشم

در دیدار علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با سید مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) که با حضور حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا حاجبی امام جمعه وعلیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم برگزار شد، زمینه همکاری سازمان منطقه آزاد قشم و کمیته امداد امام خمینی(ره) برای توسعه ساخت و واگذاری مسکن به اقشار مختلف جزیره قشم از جمله جوانان روستاها و خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیماتی اتخاذ شد.

  • کد مطلب: 8895
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: جمعه 30 مهر 1400 - 17:39

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از شمانیوز، رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان در این دیدار ضمن خوشامدگویی به رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) ورود وی را به جزیره قشم همزمان با برگزاری آیین های ویژه گرامیداشت هفته وحدت در این جزیره به فال نیک گرفت و گفت: این جزیره سرشار از ظرفیت هاست اما بزرگ ترین ظرفیتش وحدت شیعه و اهل سنت است که پرچمدار اصلی این وحدت نیز دو امام جمعه شیعه و اهل سنت قشم است.
وی جاذبه های بکر طبیعی جزیره قشم را نیز از دیگر ظرفیت های این جزیره خواند و افزود: وجب به وجب جغرافیای این جزیره پر از جاذبه های بکر و بی بدیل طبیعی است و البته در حوزه شیلات، نفت و گاز نیز در این جزیره ظرفیت های بزرگی نهفته است که با توجه به سرمایه گذاری های عظیم در احداث مجتمع ها و ایجاد هاب پتروشیمی، پالایشگاه و بانکرینگ، این ظرفیت ها به تولید ثروت، رونق کسب وکار و ایجاد اشتغال در جزیره منجر می شود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در بخش دیگری از سخنان خود از اتفاقات مهم در زیرساخت های جزیره سخن گفت و تصریح کرد: تمام این اقدامات و اتفاقات، جزیره قشم را در چند سال آینده به یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری کشور تبدیل خواهد کرد.
علی درویش پور همچنین در این دیدار به تشریح جزئیات طرح مسکن جوانان که توسط سازمان منطقه آزاد قشم در روستاهای جزیره در دست اجراست پرداخت و گفت: این طرح با هدف برقراری توازن و عدالت در توسعه جزیره اجرا می شود و امیدواریم به یک الگو در توسعه روستاهای کشور تبدیل شود و در این راه از همکاری و مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) استقبال می کنیم.
وی با ارج گذاشتن به خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) در جهت کمک به محرومین کشور یادآور شد: ما در طرح مسکن جوانان قشم به همان اندازه که به جوانان ارزش قائل می شویم به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) هم ارزش قائل هستیم.
براساس این گزارش سید مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی(ره)  هم در این دیدار با تشکر از مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام  جمعه و فرماندار شهرستان قشم و سایر مسئولان ذیربط از وجود وحدت و یگانگی در این جزیره اظهار خوشوقتی و بر آمادگی کمیته امداد امام خمینی(ره) برای امضاء تفاهم نامه با سازمان در جهت تسریع و توسعه ساخت مسکن برای نیازمندان در جزیره قشم تاکید کرد.
گفتنی است در این دیدار غیر از برخی مدیران استانی و شهرستانی کمیته امداد امام خمینی(ره) جمعی از مشاوران، معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم نیز حضور داشتند.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد