مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در جلسه تقدیر از نیروهای انتظامی عنوان کرد؛

تجلیل از نیروهای انتظامی، تکریم مدنیت، امنیت و نظم اجتماعی است

تجلیل از نیروهای انتظامی، تکریم مدنیت، امنیت و نظم اجتماعی است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تجلیل و قدردانی از نیروهای انتظامی، تکریم مدنیت، قانون مداری، امنیت و نظم اجتماعی حاکم در جامعه است.

  • کد مطلب: 8838
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: سه شنبه 20 مهر 1400 - 10:41

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از ایرنا ، علی درویش پور در مراسم تجلیل از نیروهای انتظامی، دریابانی و پلیس راه شهرستان قشم، اظهار کرد: نبودن نیروهای انتظامی در جامعه امروز، برابر با هرج و مرج، ناآرامی و عدم امنیت خواهد بود.
وی ادامه داد: برقراری نظم و امنیت یکی از اولویت های حیاتی تمام جوامع بشری است و خوشبختانه نیروهای انتظامی و نظامی جمهوری اسلامی ایران در این زمینه عملکرد بسیار خوب و شجاعانه ای داشته اند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: امنیت امروز جزیره بواسطه حضور پرقدرت و مقتدر نیروهای امنیتی، نظامی، انتظامی و دریابانی ایجاد شده و قشم را تبدیل به جزیره ثبات در منطقه کرده است.
به گفته درویش پور؛ نیروهای انتظامی با از خودگذشتگی و شجاعت خود، ضامن برقراری نظم و امنیت در کشور و این منطقه هستند.
وی تاکید کرد: رونق صنعت گردشگری، جذب سرمایه گذاری و حضور فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان در جزیره زیبای قشم با حضور نیروهای مقتدر نظامی و انتظامی و برقراری امنیت پایدار ایجاد می شود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم افزود: توسعه پایدار و متوازن نیازمند همراهی جوامع محلی و هم افزایی تمامی بخش هاست.
درویش پور تاکید کرد: تکریم جامعه محلی و افزایش ماندگاری در مرزهای کشور یکی از مهمترین عواملی است که موجب افزایش امنیت پایدار در منطقه بویژه در جزیره قشم خواهد شد.
وی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی با تجلیل از زحمات و تلاش های شبانه روزی این نیروهای خدوم، افزود: سازمان منطقه آزاد قشم با تمام امکانات خود حامی فعالیت های نیروهای نظامی و انتظامی جهت برقراری نظم و امنیت در جزیره است و برای رفع کمبودها تلاش می کند.
براساس این گزارش حجت الاسلام توکلی، رییس عقیدتی سیاسی پایگاه دریابانی قشم نیز در این مراسم گفت:  مهمترین وظیفه نیروی انتظامی حفظ ارزش ها و آرمان هاست.
همچنین سرهنگ متاجی، رییس پایگاه دریابانی قشم نیز تصریح کرد: اولین برخورد با مسافران و گردشگران جزیره زیبای قشم توسط نیروهای مرزبانی انجام می شود و آموزش های لازم داده شده تا تعامل بسیار خوبی صورت بگیرد تا خاطره خوبی در ذهن مسافران ایجاد شود.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد