دومین نشست شورای ترافیک منطقه آزاد قشم در سال 1400 برگزار شد

دومین نشست شورای ترافیک منطقه آزاد قشم در سال 1400 برگزار شد

دومین نشست اعضای شورای ترافیک منطقه آزاد قشم در سال جاری به ریاست معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم و با حضور مدیران امور شهری و روستایی، سرپرست مدیریت فنی و زیربنایی، معماری و شهرسازی سازمان و مسئولان و یا نمایندگان دستگاه های عضو این شورا در مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.

  • کد مطلب: 8833
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: سه شنبه 20 مهر 1400 - 10:08

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، در این نشست موضوعات مختلفی پیرامون اصلاح هندسی معابر شهری و جاده ها و راه های روستایی با هدف کاهش حوادث رانندگی و بهبود خدمات رسانی و دسترسی قشموندان و گردشگران مورد بررسی اعضای شورای ترافیک منطقه آزاد قشم قرار گرفت.
بررسی پیشنهاداتی جهت اصلاح هندسی برخی نقاط در سطح شهر و همچنین موضوع بهسازی رفع نواقص و اصلاح خط کشی های برخی محورهای جاده ای سطج جزیره قشم موضوعات دیگری بود که در دومین جلسه شورای ترافیک منطقه آزاد قشم بررسی شد.
گفتنی است، یکی از مهم ترین وظایف شورای ترافیک منطقه آزاد قشم حل مشکلات ترافیکی در معابر و مسیرهای تردد رانندگان و شهروندان بوده و این امر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
براساس این گزارش، جلسات شورای هماهنگی ترافیک منطقه آزاد قشم به منظور بررسی مسایل و مشکلات حوزه ترافیکی وحمل ونقل و ارایه راهکارهای لازم و اجرایی تشکیل می شود و مصوبات این جلسات جنبه عملیاتی دارد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد