مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در گفتگو با صدا و سیما مطرح کرد؛

استفاده از ظرفیت فرهنگسرای جزیره برای معرفی بهتر ظرفیت های قشم

استفاده از ظرفیت فرهنگسرای جزیره برای معرفی بهتر ظرفیت های قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: هنر کوتاه ترین مسیر و شیرین ترین بیان برای برقراری ارتباط و انتقال مفاهیم به مخاطبان و نسل های مختلف است.

  • کد مطلب: 8826
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: دوشنبه 19 مهر 1400 - 15:32

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم  به نقل از شما نیوز، علی درویش پور در حاشیه افتتاح فرهنگسرای جزیره و در گفتگو با صدا و سیما، اظهار کرد: افتتاح فرهنگسرای جزیره در محیطی به مساحت 35 هزار مترمربع می تواند به معرفی بهتر ظرفیت های موجود در جزیره با استفاده از زبان هنر کمک کند.
وی ادامه داد: با هم اندیشی و هم افزایی هنرمندان عرصه های مختلف جزیره قشم می توان این فرهنگسرا را به محلی جهت تبادل افکار، پرورش ایده های جدید و خلاقانه و همچنین آموزش فعالیت های هنری تبدیل نمود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: با مشارکت هنرمندان، انجمن ها، کانون ها و جمع های هنری مختلف می توان ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در جزیره بویژه در حوزه های فرهنگ، هنر، آداب و رسوم را بهتر به گردشگران داخلی و خارجی معرفی کرد.
درویش پور در پایان گفت: این فرهنگسرا با مشارکت مردم و اهالی هنر می تواند به مکانی جهت معرفی فرهنگ تاریخی و هنر ریشه دار جزیره به گردشگران داخلی و خارجی تبدیل شود.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد