\ استفاده از ظرفیت دانشجویان خارجی دانشگاه جامعه المصطفی قشم برای معرفی ظرفیت های گردشگری جزیره

در دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و مدیر دفتر جامعه المصطفی قشم مطرح شد؛

استفاده از ظرفیت دانشجویان خارجی دانشگاه جامعه المصطفی قشم برای معرفی ظرفیت های گردشگری جزیره

استفاده از ظرفیت دانشجویان خارجی دانشگاه جامعه المصطفی قشم برای معرفی ظرفیت های گردشگری جزیره

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: نقش علمی و آموزشی جامعه المصطفی در حوزه ترویج فرهنگ دینی و اسلامی در جهان امروز، بسیار ارزنده و دارای اهمیت است.

  • کد مطلب: 8801
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: جمعه 16 مهر 1400 - 15:12

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از نسل برنا ، علی درویش پور در دیدار با حجت الاسلام سید زین العابدین میرفاطمی، مدیر دفتر جامعه المصطفی قشم، ادامه داد: نقش حوزه آموزشی این مجموعه در کشورهای مختلف، بویژه در حوزه کشورهای جنوب شرق آسیا بسیار مهم است.
وی ادامه داد: دانش آموختگان جامعه المصطفی تا عمق جان با گفتمان انقلاب اسلامی پیوند برقرار کرده اند و امروز سفیران صلح و دوستی و برادری میان انقلاب اسلامی و ملت های دیگر به شمار می آیند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: با برنامه ریزی مناسب و هدفمند می توان از ظرفیت دانشجویان خارجی جامعه المصطفی در مسیر معرفی قشم جهت معرفی ظرفیت ها و توسعه صنعت گردشگری جزیره استفاده کرد.
به گفته درویش پور؛ سازمان منطقه آزاد قشم با تمام توان خود، آماده حمایت و توسعه همکاری های مشترک با مجموعه جامعه المصطفی می باشد.
براساس این گزارش، حجت الاسلام زین العابدین میرفاطمی، مدیر جامعه المصطفی قشم نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حمایت های سازمان منطقه آزاد قشم، گزارشی درباره نحوه فعالیت های این مجموعه ارائه کرد.
وی ادامه داد: از سال 1390 و آغاز پذیرش دانشجو و طلبه برای دفتر قشم تاکنون بیش از 20 ملیت مختلف از کشورهای دیگر در قشم از مجموعه جامعه المصطفی فارغ التحصیل شده اند.
حجت الاسلام زین العابدین میرفاطمی همچنین اضافه کرد: جامعه المصطفی مظهر اعتدال، عقلانیت، دوستی و صلح ملت هاست و پیام انقلاب اسلامی را در عالم منتشر می کند و جایگاه برجسته ای در دیپلماسی عمومی کشور دارد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد