سرپرست مدیریت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم مطرح کرد؛

پیشرفت فیزیکی 50 درصدی پروژه عمرانی احداث بلوار مرکزی طولا

پیشرفت فیزیکی 50 درصدی پروژه عمرانی احداث بلوار مرکزی طولا

سرپرست مدیریت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم با بیان اینکه ایمن سازی، بهبود وضعیت راه ها و معابر از اهداف اصلی انجام پروژه «احداث بلوار مرکزی طولا» است، از پیشرفت 50 درصدی این پروژه خبر داد.

  • کد مطلب: 8788
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: يکشنبه 11 مهر 1400 - 16:48

به گزارش  روابط عمومی  و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، فرج طهماسبی با بیان این خبر، اظهار کرد: با احداث بلوار طولا، گام بلندی جهت توسعه زیرساخت های حمل و نقل و ایمن سازی معابر در این منطقه برداشته خواهد شد.

وی با بیان اینکه این پروژه در حال حاضر 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ادامه داد: این پروژه به طول 2.2 کیلومتر و اعتبار سرمایه گذاری بالغ بر 490 میلیارد ریال حدفاصل میدان ورودی طولا تا میدان صنایع احداث می شود و طبق برنامه ریزی زمان بندی در کوتاه ترین زمان ممکن (تا پایان دی ماه سال جاری) آماده بهره برداری خواهد بود.

سرپرست مدیریت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه، گفت: احداث کانال دفع آب های سطحی، تجهیزات روشنایی، فضای سبز، ریفیوژ، 5 دهنه پل به عرض 2 متر، دو مسیر تندرو و کندرو و همچنین سایر ابنیه فنی در این پروژه عمرانی پیش بینی شده است.

به گفته طهماسبی؛ بهبود وضعیت زیرساخت ها، بویژه زیرساخت های عمرانی و جاده ای، یکی از اولویت های اصلی سازمان منطقه آزاد قشم برای رسیدن به توسعه متوازن و پایدار در تمام نقاط جزیره می باشد.

گفتنی است، آیین کلنگ زنی و آغاز عملیات عمرانی احداث بلوار مرکزی طولا 27 اردیبهشت ماه 1400 با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد و از آن تاریخ این پروژه بدون توقف در حال اجراست.

دسته بندی ها

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد