رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم:

24.04هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 50.8 میلیارد ریال در درگهان و لافت قشم رفع تصرف شد

24.04هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 50.8 میلیارد ریال در درگهان و لافت قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سه قطعه زمین از اراضی خالصه دولتی مجموعا به مساحت 24 هزار و 42 متر مربع واقع درشهر درگهان و روستای لافت قشم رفع تصرف شد.

  • کد مطلب: 8750
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: شنبه 3 مهر 1400 - 15:05

به گزارش روابط عمومی و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از پایگاه خبری شمانیوز، مصطفی مازندرانی ارزش تقریبی مجموع این اراضی رفع تصرف شده را که یک قطعه آن در شهر درگهان و دو قطعه دیگر آن در روستای لافت قرار دارد، افزون بر 50 میلیارد و 894 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: رفع تصرف این اراضی دراجرای دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم مبنی بر رفع تصرف اراضی ملی و دولتی  و با همکاری ماموران کلانتری شهر درگهان و پاسگاه انتظامی لافت شهرستان قشم انجام شد.
وی با تشریح جزئیات این اراضی رفع تصرف شده افزود: یک  قطعه از این اراضی خالصه دولتی واقع در روستای لافت به مساحت 22هزار و 492 مترمربع به ارزش تقریبی44 میلیارد و 984 میلیون ریال و دو قطعه دیگر آن واقع در شهر درگهان مجموعا به مساحت یک هزار و 550 متر مربع به ارزش تقریبی پنج میلیارد و 910 میلیون ریال بوده است.
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: این اراضی پس از استعلامات مورد نیاز بدون هیچگونه تلفات و خسارات جانی و مالی از سوی ماموران این یگان رفع تصرف شد.
مازندرانی با تاکید بر تداوم این این گونه اقدامات برای احقاق حقوق مردم جزیره از حمایت های قانونی رضا صفایی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و همچنین از فرمانده انتظامی این شهرستان و سایرمسئولینی که در این امر با یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم همکاری داشته اند، صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

دسته بندی ها

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد