در راستای ارتقا زیرساخت‌های رفاهی و گردشگری منطقه آزاد قشم محقق شد؛

راه اندازی روشنایی بلوار ورودی روستای دفاری قشم

راه اندازی روشنایی بلوار ورودی روستای دفاری قشم

روشنایی بلوار ورودی روستای دفاری از سمت مسیر ساحل جنوبی پیرو دستور اکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و در راستای ارتقا زیرساخت‌های رفاهی و گردشگری با اعتباری بیش از 7 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

  • کد مطلب: 8691
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: شنبه 13 شهريور 1400 - 13:22

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، روستای دفاری به جهت دارا بودن جاذبه های تفریحی و‌گردشگری یکی از مناطق پرتردد و گردشگر پذیر به ویژه در ساعات شب جزیره قشم می باشد.
لذا طی بازدیدهای هفتگی علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان که با هدف بررسی میدانی مشکلات و ‌نواقص اجرایی جزیره و درصد پیشرفت پروژه‌های زیرساختی و عمرانی و اقتصادی صورت می‌گیرد، در تاریخ 4 شهریورماه، مورد بازدید قرار گرفت و دستور اکید جهت تأمین روشنایی و‌ راه اندازی آن صادر شد.
بلوار روستای دفاری به طول دو هزار و 700 متر که به همت معاونت امور فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم ساخته و به بهره‌برداری رسیده بود، با هماهنگی شورای روستای دفاری و اداره برق در مدت کمتر از یک هفته، تأسیسات و تجهیزات روشنایی راه اندازی و‌ فعال شد.
پروژه تأمین روشنایی بلوار روستای دفاری به‌منظور افزایش امنیت عبوری و کاهش حوادث و سوانح رانندگی، جهت رفاه حال قشموندان و گردشگران و در پی دستور اکید مدیرعامل این سازمان به اجرا درآمد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد