مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار مدیرکل بنیاد شهید استان هرمزگان با وی مطرح کرد؛

ایجاد اشتغال برای جامعه محلی به ویژه فرزندان خانواده ایثارگران از اولویت هاست

ایجاد اشتغال برای جامعه محلی به ویژه فرزندان خانواده ایثارگران از اولویت هاست

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: ایجاد اشتغال برای جامعه محلی و ساکنان جزیره قشم، به ویژه فرزندان و اعضای خانواده های شهدا و ایثارگران جزیره یکی از اولویت ها است.

  • کد مطلب: 8683
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: سه شنبه 9 شهريور 1400 - 20:49

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از فکر اقتصادی، علی درویش پور در دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با وی، اظهار کرد: رفع نیازها و مشکلات و ارائه خدمات مناسب به خانواده ایثارگران یک تکلیف و وظیفه عمومی است.
وی ادامه داد: برای انجام این دست کارها نیازی به بخشنامه و دستورالمعل نیست و تنها با اراده و برنامه ریزی می توانیم بهترین فعالیت ها را در قبال خانواده شهدا و ایثارگران اجرایی کنیم.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همچنین با اشاره به موضوع ساماندهی گلزار شهدا قشم، افزود: انجام این پروژه عمرانی با سرعت در حال انجام است و در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.
درویش پور در پایان با اشاره به اهمیت اشتغالزایی برای جامعه محلی به ویژه اعضای خانواده ایثارگران، خاطرنشان کرد: خوشبختانه سازمان منطقه آزاد قشم بسیار جلوتر از بندهای مطرح شده در تفاهم نامه همکاری میان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد، به ارائه خدمات پرداخته است.
براساس این گزارش، عطا ناوکی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان نیز در این جلسه از فعالیت های مثبت و تلاش های سازنده سازمان منطقه آزاد قشم جهت رفع مشکلات و ارائه خدمات مناسب به خانواده شهدا و ایثارگران قدردانی نمود.
وی ابراز امیدواری کرد: با استفاده از ظرفیت های اقتصادی موجود در منطقه آزاد قشم شرایط در راستای اعطای تسهیلات با هدف انجام فعالیت اقتصادی و یا ایجاد اشتغال برای فرزندان خانواده های ایثارگران فراهم شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان در پایان پیشنهاد بررسی مفاد تفاهم نامه میان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد جهت بومی سازی آن را مطرح کرد.
گفتنی است، جلسه علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و عطا ناوکی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با حضور جمعی از معاونان و مدیران دو مجموعه و در راستای هماهنگی و عمل به تفاهم نامه همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران و شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور بود.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد