در بازدید معاون فرهنگی، هنری و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم صورت گرفت؛

برنامه ریزی برای بهبود خدمات رسانی به گردشگران در راستای اهداف برنامه "روستای پاک، جزیره سبز"

برنامه ریزی برای بهبود خدمات رسانی به گردشگران در راستای اهداف برنامه

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران این سازمان از روستاهای دهخدا و دیرستان بازدید کردند و با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای دیرستان و هنگام به گفتگو پرداختند.

  • کد مطلب: 8677
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: شنبه 6 شهريور 1400 - 13:08

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از پایگاه خبری فکر اقتصادی، این بازدیدها با هدف پیشبرد برنامه های جزیره پاک و  بررسی وضعیت و رفع موانع جهت ارائه خدمات مناسب به گردشگران و ساکنان جزیره انجام گرفت.
بررسی توسعه زیرساخت های موجود جهت تسهیل تردد گردشگران به پایگاه پدل برد واقع در روستای دیرستان و گفتگو با سرمایه گذاران این طرح گردشگری یکی از مقاصد بازدیدهای معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری بود.
مهدی زارعی و جمعی از مدیران سازمان منطقه آزاد قشم همچنین با حضور در موزه مردم شناسی روستای دیرستان، ضمن گفتگو با اعضای شورای اسلامی این روستا به بررسی آخرین وضعیت زیرساخت ها و امکانات موجود در این منطقه پرداختند.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه همچنین در نشستی با اعضای شوراهای روستاهای هنگام و دیرستان به بررسی آخرین وضعیت اسکله و کمپ پارک کندالو و پویش نظافت روستا و اسکله ،با هدف بهبود خدمات رسانی و توسعه گردشگری در این منطقه پرداختند.
براساس این گزارش، هدف از این بازدیدهای میدانی و دوره ای توسط معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، پیگیری آخرین وضعیت و تسریع فرآیند اجرای پروژه های مختلف گردشگری در سطح جزیره است.
گفتنی است در بازدیدهای روز جمعه مهدی زارعی، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری به همراه علیرضا امری کاظمی، مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، سید محمدهاشم داخته، مدیر محیط زیست و شاهد ملازم، مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم حضور داشتند.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد