در راستای اهداف پیش بینی شده در برنامه سومین دوره "انتخاب روستای پاک جزیره" انجام شد؛

بررسی آخرین وضعیت مربوط به پسماندها در سطح جزیره

بررسی آخرین وضعیت مربوط به پسماندها در سطح جزیره

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران این سازمان در بازدید از برخی روستاهای غرب جزیره، به بررسی آخرین وضعیت دفع پسماند در این روستاها پرداخت.

  • کد مطلب: 8673
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: شنبه 6 شهريور 1400 - 10:12

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، این بازدیدها در راستای اهداف پیش بینی شده در برنامه سومین دوره "انتخاب روستای پاک جزیره" و بررسی وضعیت و شرایط مربوط به پسماندها در سطح جزیره انجام شد.
براساس این گزارش، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم به همراه دیگر مدیران حاضر در این بازدیدها به گفتگو با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی برخی از روستاها پرداخته و نکاتی را پیرامون هم افزایی بخش های مختلف جهت پاکسازی سطح جزیره مطرح کردند.
سومین دوره انتخاب روستای پاک قشم که با شعار «روستای پاک، جزیره سبز» از سوم شهریوماه سال جاری آغاز و در نیمه مهرماه 1400 به پایان می رسد. در این برنامه روستاهای سطح جزیره قشم براساس شاخص های 44 گانه در حوزه های خدمات شهری، فضای سبز، طرح های ابتکاری، فرهنگی هنری، محیط زیست، اجتماعی – سلامت، ورزش و گردشگری مورد ارزیابی قرار می گیرند.
گفتنی است، در بازدیدهای روز جمعه مهدی زارعی، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری به همراه علیرضا امری کاظمی، مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، سید محمدهاشم داخته، مدیر محیط زیست و شاهد ملازم، مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم حضور داشتند.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد