\ ارائه خدمات مشاوره و ثبت‌نام رایگان متقاضيان صدور و تمديد مجوز فعالیت اقتصادی‌‌‌ در قشم

با راه اندازي میز خدمت مديريت سرمایه‌گذاری و تامين مالي سازمان منطقه آزاد قشم صورت گرفت؛

ارائه خدمات مشاوره و ثبت‌نام رایگان متقاضيان صدور و تمديد مجوز فعالیت اقتصادی‌‌‌ در قشم

 ارائه خدمات مشاوره و ثبت‌نام رایگان متقاضيان صدور و تمديد مجوز فعالیت اقتصادی‌‌‌ در قشم

سرپرست مدیريت سرمایه‌گذاری و تأمین مالی سازمان منطقه آزاد قشم از ارائه خدمات مشاوره و ثبت‌نام رایگان متقاضيان صدور و تمديد مجوز فعالیت اقتصادی‌‌‌ در بخش میز خدمت معاونت اقتصادی این سازمان خبر داد.

  • کد مطلب: 8661
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: يکشنبه 31 مرداد 1400 - 18:21

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از خبرگزاري ايرنا، سيد مهریار متولی با اعلام این خبر عنوان داشت: هدف از ساماندهی مجدد میز خدمت مديريت سرمايه گذاري و تامين مالي سازمان، کمک به تسهيل و تسريع در فرآيندهاي سرمایه‌گذاری، تكريم متقاضيان و كاهش هزینه‌های اوليه سرمایه‌گذاری در این منطقه است.
وی ضمن اشاره به فرصت هاي طلايي و گسترده جزيره قشم براي سرمايه گذاري گفت: با توجه به وجود سامانه جامع سرمايه گذاري در منطقه آزاد قشم به آدرس( https://oss.qeshm.ir/oss) ,فرآيند ثبت نام براي هر گونه مجوز فعاليت اقتصادي منحصرا از طريق ورود و بارگذاري اطلاعات متقاضيان در اين سامانه امكان پذير است.
 به گفته متولی، ارائه خدمات راهنمایی و مشاوره به برخی از متقاضیان، به دلیل عدم آشنایی كافي از شیوه‌های درخواست سیستمی برای صدور و تمدید مجوز فعالیت اقتصادی، هدف راه اندازي ميز خدمت با هدف كوتاه كردن مسير و تسهيل اين فرآيند بود.
وی ادامه داد: در ساماندهی مجموعه میز خدمت، از نيروهاي متخصص و آشنا به فرآيند سرمايه گذاري و اطلاعيه ها و بخشنامه هاي مرتبط استفاده شده و متقاضیان می‌توانند به‌صورت رایگان از خدمات مشاوره‌ای، صدور و تمدید مجوز فعاليت اقتصادی بهره‌مند شوند.
سرپرست مدیريت سرمایه‌گذاری و تأمین مالی سازمان منطقه آزاد قشم در پایان ضمن دعوت از علاقه‌مندان به سرمايه گذاري در جزيره زيباي قشم، از طراحی بسته‌های متنوع و جذاب سرمایه‌گذاری خبر داد و افزود: این بسته‌های سرمايه گذاري در حال تدوين بوده و تا يك ماه آينده به عنوان پاسخي به نیازمندي هاي بالقوه جزیره و باهدف تکریم سرمایه‌گذاران و تسهيل و تسريع فرآیندهاي جانمايي و واگذاري زمين، از طريق وبسايت رسمي سازمان، به علاقه مندان اعلام عمومي خواهد شد. 
گفتنی است،  سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی منطقه آزاد قشم می‌توانند جهت دريافت اين خدمات به صورت  رايگان به مجموعه میز خدمت اين سازمان مستقر در میدان گل‌ها، طبقه همکف ساختمان توسعه مدیریت مراجعه فرمایند.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد