\ روان سازی و تسهیل فعالیت بازرگانان در دستور کار قرار گیرد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و نمایندگان جامعه بازرگانان قشم مطرح کرد؛

روان سازی و تسهیل فعالیت بازرگانان در دستور کار قرار گیرد

روان سازی و تسهیل فعالیت بازرگانان در دستور کار قرار گیرد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در نشستی با نمایندگان جامعه بازرگانان قشم بر ضرورت روان سازی، تسهیل و همچنین رفع موانع فعالیت تجار و بازرگانان جزیره تاکید کرد.

  • کد مطلب: 8572
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: جمعه 1 مرداد 1400 - 18:40

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از فکر اقتصادی، علی درویش پور در این جلسه که با هدف حل مشکلات تجار و بازرگانان و تسهیل  امور اقتصادی و رونق کسب و کار در جزیره برگزار شد، دستوراتی را جهت رفع برخی موانع در چارچوب قوانین صادر کرد.
در این جلسه همچنین موضوع ایجاد یک کارگروه مشترک با حضور مدیران حوزه اقتصادي سازمان منطقه آژاد قشم و نمایندگان جامعه بازرگانان ‌و برگزاری جلسات مستمر و منظم جهت رونق بخشیدن به فعالیت بخش خصوصی و تجار و بازرگانان مورد تاکید قرار گرفت.
پیگیری وکمک به حل مشکلات مالیاتی برخی بازرگانان،  کمک به جذب کالاهای 15 درصد، تسهیل در امر صادرات ماهی خشک، اجرای مصوبه حذف ثبت سفارش کالا به گمرک منطقه آزاد قشم و اصلاح وتسهیل در رویه صدور کارت حق العمل کاری موضوعات دیگری بود که در نشست میان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و نمایندگان جامعه بازرگانان قشم مطرح و درباره آن تصمیماتی اتخاذ گردید.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همچنین در این جلسه بر پیگیری مستمر مدیریت های و بخش های مختلف سازمان جهت حل مشکلات تجار و بازرگانان، بازاریان و فعالان اقتصادی تاکید کرد.
گفتنی است، نشست مديرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و نمایندگان جامعه بازرگانان قشم با حضور معاون اقتصادي و سرمایه گذاری، مدير بازرگاني و اصناف، مدير گمرک و سرپرست بازرسي سازمان برگزار شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد